Máš papiere na VZV ? Tak poď pracovať bez nočných na pozíciu operátor VZV

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 290 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca sa vykonáva v Kočovciach

.Vykládka PET a CAN obalov v plastových vreciach na určené miesto (z nákladného vozidla);
· Manipulácia so vstupným materiálom do zásobníkov;
· Odoberanie lisovaných balíkov (PET a CAN obalov) z lisu, váženie, šaržovanie a naskladňovanie lisovaných balíkov do skladu hotových produktov;
· Váženie, šaržovanie a naskladňovanie big-bagov do skladu hotových produktov;
· Evidencia výroby do predpísaných formulárov a tlačív v papierovej podobe a tlačenie výstupov z váženia;
· Vyskladňovanie a nakládka expedovaných produktov a materiálu do nákladného vozidla;
· Odsun vedľajších produktov z procesu výroby;
· Zodpovednosť za stav zverenej manipulačnej techniky;
· Čistenie zvereného pracoviska a VZV;
· Aktívne sa podieľa na plnení stanovených projektových cieľov;
· Plnenie pokynov nadriadeného;
· Obsluhu skenera pri vykládke zvozov;
· Obsluhu cestnej váhy.

950, – hrubá mzda

-Variabilná zložka mzdy do 10% z hrubej mzdy( tá sa odvíja od plnenia pokynov nadriadeného, dodržiavania BOZP, plnenie výkonu a dochádzky)

Príplatky:
- Rizikové pracovisko 3. kateg- hluk: za každú odpracovanú hodinu 0,862-€
- Príplatok za prácu v sobotu 35%
- Príspevok na stravovanie: 3,54,-€
- Príspevok na dochádzku: 2,-€ brutto za odpracovanú zmenu.
Benefity:
Stabilizačný bonus : 250,-€ brutto za kvartál ( nesmie byť PN, OČR a priepustka za dané obdobie)
Náborový bonus : 500,- po odpracovaní 6. mesiacov od nástupu a Ďalších 500,- € po odpracovaní 1. roku.

- atraktívna príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri budovaní a formovaní zálohového systému na Slovensku,
- otvorená firemná kultúra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

recyklácia plastových a kovových plechoviek

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- VZV (typu W1);
- analytické a procesné myslenie;
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail;
- vysoká miera samostatnosti a dodržiavanie termínov;

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4825062  Datum zveřejnění: 7.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac