Nová ponuka Výroba nádrží so zvozom - zo smeru Kuklov, M. Leváre, Gajary, Bor. Mikuláš, Senica... alebo ubytovaním Neváhajte, nástup už 3.6.2024

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.Mzda cca 1200 €/mes. s bonusmi a príplatkami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a kompletizácia plastových nádrží
- montovanie a zakladanie jednotlivých komponentov ako sú plastové hadičky vodiace PHM k nádrži, inštalácia senzorov a čerpadla priamo do nádrže

Práca na zmeny, aj nočné!

ZVOZ zo smeru:

Kuklov, Borský sv. Jur, Plavecký Štvrtok, Malé Leváre, Gajary, Zohor, Borský Mikuláš, Šaštín -Stráže, Senica, Čáry, Kúty, Jablonica, Prievaly, Sološnica, Kuchyňa, Lozorno, Malacky

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Popredný výrobca pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax z automobilovej alebo strojárskej výroby

Chuť pracovať

Zručnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Masicová
Tel.: +421911337826
E-mail: poslať životopis
ID: 4841631  Datum zveřejnění: 28.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.