Neváhajte nás kontaktovať - práca skladník/čka v Bernolákove- ihneď

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bernolákovo, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.Plat: - picker 6,00€ - vykladanie/nakladanie 7,00€ - vkladanie krabíc na pás 8,00€ - bonus pre pickera 0-100€ ak plní normy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru pre proces vychystávania
- nakompletovanie tovaru podľa objednávky

- Picker - pickuje podľa objednávok na vozíku
- Výkladka - vykladá palety s krabicami z kontajera na halu, kde sa krabice preskladajú na palety podľa očíslovania
- Nízkozdvih - premiestňuje palety na vozíku, pripravuje na zaskladnenie, pomáha preskladať krabice na palety
- Nákladka - nakladajú pripravenú zásielku na výdaj
- Príprava krabíc - skladanie krabíc
- Nakladač na pásy - z pendolína vykladá krabice na pás

- Zálohy možné každý týždeň na účet
- Vyplatenie mzdy 20. deň v mesiaci
- Práca na na 1 zmenu (predĺžené)

- bezpečnostná obuv s oceľovou špičkou, reflexná vesta (ak pracovník skončí pracovný pomer do 3 mesiacov tak zrážka 40€)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť dlhodobo pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- chuť pracovať

prax nutnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Dutková Grofčíková
Tel.: +421911828204
E-mail: poslať životopis
ID: 4850796  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 6 EUR/hod.