Prevádzkový elektrikár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,4 EUR/hod.+ zmenové príplatky a iné bonusy * úprava základnej mzdy po 3mes.skúšobnej dobe * všetky benefity budú komunikované pri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zabezpečuje chod strojného zariadenia na prevádzke,
*na začiatku zmeny skontroluje funkčnosť zariadenia,
*odstraňuje poruchy,
*kontroluje nastavenia parametrov na výrobnej linke,
*vedie záznamy,

Veľmi pestrá ponuka firemných benefitov bude odprezentovaná na pracovnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.

Spoločnosť bude prezentovaná pri osobnom stretnutí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro, mechanik, strojár

Prax na pozícii/v oblasti

2

Hľadáme pracovitého, zodpovedného kandidáta, ktorému nechýba logické myslenie, technický rozhľad, odolnosť voči stresu, odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa § 21 a minimálne 2 roky PRAKTICKEJ SKÚSENOSTI S ELEKTRICKÝM A STROJNÝM ZARIADENÍM.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Pastiriková
E-mail: poslať životopis
ID: 4851002  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 6,4 EUR/hod.