Recruitment Consultant

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Štúrova 22, 949 01 Nitra, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
August 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac1 100 EUR základná mzda + bonusy ( v závislosti od seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie pohovorov a výber kandidátov pre pozície jednotlivých klientov
Vyhľadávanie kandidátov v našich databázach, pracovných portáloch
Práca s LinkedIn a sociálnymi sieťami
Náväzné marketingové a administratívne úkony
Koordinácia Talent Sourcerov a obchodného tímu
Reportovanie a vyhodnocovanie fakturácií Branch Managerovi

Pozitívne Vás prekvapí systém našej práce
Neobmedzený bonus
Elite recruitment tréning a ďalšie vzdelávacie programy
Veľmi príjemné a inšpiratívne pracovné prostredie
Support zo strany manažmentu , obchodného tímu a náborového tímu
Kolektív kolegov, ktorí majú vysokú mieru odbornosti a zmysel pre humor
Práca z pobočky v Nitre

Vhodných uchádzačov budeme pozývať osobný pohovor , ktorý bude prebiehať v dvoch kolách.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 46 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Výborné komunikačné zručnosti
Profesionálne vystupovanie
Asertívnosť

Vysoké pracovné nasadenie

Prax v odbore HR alebo Recruitmentu vítaná

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Svoradová
Tel.: +421917707851
E-mail: poslať životopis
ID: 4851458  Datum zveřejnění: 10.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac