Pripravený/á sa relokovať? Nové možnosti v ČR - Technik kvality

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Police nad Metují/Nymburk, Okres Náchod, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pripravený relokovať sa za prácou do Českej republiky? Prípadne tam študujete a chceli by ste sa uplatniť na trhu práce v Českej republike?  Čítajte ďalej!
Máte ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie v oblasti strojárenstva, kvality alebo obdobného odboru? Disponujete znalosťami metodík kvality, schopnosťou analyzovať dáta a prezentovať výsledky? Ste zdatný v práci s počítačom, máte komunikatívnu úroveň anglického jazyka a disponujete vodičským preukazom skupiny B? Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť :)

• V úzkej spolupráci s internými odbornými oddeleniami monitoruje, komunikuje a kontroluje dodržiavanie sériových štandardov kvality a parametrov povrchovej úpravy
• Pravidelne kontroluje stav predpísaných štandardov kvality (Q štandardov) a informuje o prípadných odchýlkach.
• Podľa požiadaviek zákazníkov a platných noriem komunikuje tieto štandardy so zákazníkmi
• V definovaných intervaloch overuje spôsobilosť výrobných procesov
• V prípade reklamácií spolupracuje so zákazníkmi na prijatí nevyhnutných opatrení
• Podieľa sa na zavádzaní kvalitatívnych štandardov pri prechode projektov do sériovej výroby
• Spolupracuje s výrobným tímom na implementácii nápravných opatrení a preventívnych akcií

• Konkurenčné platové podmienky a benefitný balíček
• Možnosť profesijného rastu a rozvoja v dynamickom prostredí
• Priateľskú pracovnú atmosféru a tímovú kultúru
• Možnosť zapojiť sa do inovatívnych projektov a technológií
• Príspevok na stravovanie
• Relokačný bonus

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát na pozíciu Technik kvality by mal mať:
• Stredoškolské vzdelanie v oblasti strojárstva, kvality alebo podobnom odbore
• Predchádzajúce skúseností v oblasti kvality - veľkou výhodou
• Znalosť metodík kvality
• Schopnosť analyzovať dáta a prezentovať výsledky
• Znalosť práce s počítačom (MS Office, interné systémy – zaškolíme)
• Angličtina na komunikatívnej úrovni
• Ochota učiť sa nové veci
• Vodičský preukaz skupiny B

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4856909  Datum zveřejnění: 17.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac