CI Manager

Manuvia, a. s.

Místo práce
Děčín, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro česko-německou high-tech společnost hledáme ambiciozního CI Manažera, který se stane hnacím motorem zlepšovacích aktivit.

Co Vás čeká:

  • Tvorba a implementace strategií neustálého zlepšování v souladu s cíli a záměry společnosti.
  • Školení a mentorování zaměstnanců na všech úrovních o principech, nástrojích a technikách CI.
  • Udržování přehledu o nejnovějších trendech a pokrocích v oblasti CI metodologií.
  • Identifikace příležitostí ke zlepšení prostřednictvím analýz ztrát a hodnotového toku, propojení s finančními výsledky.

Koho hledáme:

  • Máte již zkušenosti zkušeností v oblasti neustálého zlepšování, štíhlé výroby nebo podobné roli
  • Skvěle ovládáte principy, nástroje a techniky CI (např. OEE, 5S, Value Stream Mapping, Six Sigma)
  • Máte prokazatelné úspěchy ve vedení iniciativ a projektů CI
  • Jste dobře jazykově vybaven - ideálně ovládáte Anglický i Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Ovládáte Microsoft Office Suite a máte povědomí o softwaru/nástrojích CI (např. Minitab)
  • Certifikace Lean Six Sigma (Green Belt nebo Black Belt) je výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Konkurenceschopný plat a benefity
  • Možnost kariérního růstu v mezinárodní společnosti
  • Školení a profesní rozvoj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výroba elektroniky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4857883  Datum zveřejnění: 18.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc