Servisní technik IT pro TRIVISION s. r. o.

MAPO Group a.s.

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
Dle praxe a přínosu pro zaměstnavatele - od 20000,- Kč měsíčně.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je zajistit příslušný servis v oblasti IT a poradenství zákazníkům a uživatelům u dodaných výrobků. Zabezpečení servisní činnosti, provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků, jejich uvedení do provozu. Vyřizuje také reklamační stížnosti a o své práci vede příslušnou dokumentaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pružná pracovní doba, stravenky, možnost dále se vzdělávat a rozvíjet.

Informace o náboru

Své životopisy s žádostí o pracovní místo zasílejte e-mailem na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Všeobecná znalost trendů v oblasti informačních technologií, SW, HW.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nemocnice Šumperk a.s. je všeobecnou nemocnicí s rozsáhlou lůžkovou a ambulantní složkou poskytující základní i specializovanou zdravotní péči pro spádovou oblast až 200 tisíc obyvatel. Vysoce specializovanou péči zajišťuje zejména spektrem náročných operativních výkonů (např. náhrady kyčelního, kolenního kloubu aj.). Jednotlivá pracoviště sledují nejnovější trendy v diagnostice i léčbě a jsou vybavena moderními přístroji. V nemocnici jsou prováděny implantace kardiostimulátorů, vyšetření pomocí OCT, ERCP. Specializovanou intermediární perinatologickou péči zabezpečuje dětské a novorozenecké oddělení. Na základě osvědčení MZ ČR je nemocnice od roku 2003 zapojena do programu mamografického screeningu.
V oblasti kvality a bezpečí poskytované péče je držitelem akreditačního certifikátu Spojené akreditační komise ČR či titulu Baby Friendly Hospital. Od roku 2004 je zapojena do projektu Světové zdravotnické organizace, který sdružuje mezinárodní síť Nemocnic podporujících zdraví.
Nemocnice je držitelem akreditace pro specializační vzdělávání lékařů v oborech: nefrologie, oftalmologie, dermatovenerologie, ortopedie, vnitřní lékařství, klinická biochemie, neurologie, anesteziologie a resuscitace, gynekologie a porodnictví, radiologie a zobrazovací metody, chirurgie, patologická anatomie a dětské lékařství.
Dále získala akreditaci pro praktickou výuku v bakalářských oborech porodní asistence a fyzioterapeut, jakož i pověření k provádění akreditovaného kvalifikačního kurzu „všeobecný sanitář“ a „řidič dopravy nemocných a raněných“.
Počet zaměstnanců
1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

MAPO Group a.s.
Olomoucká 3896/114
796 01 Prostějov
ID: 3245270   Datum zveřejnění: 10.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Dle praxe a přínosu pro zaměstnavatele - od 20000,- Kč měsíčně.