Operátor CNC - obrábač kovov

MAR SK, s.r.o.

Miesto práce
Ulica priemyselná 1940/14, 038 52 Sučany, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
619 € ( základná zložka mzdy 516 € + 20℅ variabilná zložka mzdy pri splnení stanovených ukazovateľov ) + príplatky za nočnú prácu, sobotu a nedeľu + letný bonus + zimný bonus. V prípade skúseností UoZ s obsluhou CNC je možné dohodnúť vyššiu mzdu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činností spojených s obsluhou CNC podľa výkresovej dokumentácie

- zaujímavé motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavé bonusy
- možnosť odborného rastu a práce na najnovších CNC technológiách
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Naša spoločnosť uprednostňuje výberové konania na voľné pracovné pozície prostredníctvom portálu Profesia.sk. Touto formou zaslané životopisy, motivačné listy a žiadosti spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov evidujeme v evidencii uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Zaslaný súhlas so spracovaním osobných údajov platí do ukončenia výberového konania podľa aktuálnej voľnej pracovnej pozície na konkrétne pracovné miesto zverejnené cez portál Profesia.sk. Tento súhlas je v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. možné kedykoľvek písomne odvolať.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti Vám ďakujeme, ale z dôvodu množstva žiadostí, kontaktujeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti s obsluhou CNC a riadiacich systémov: FANUC, SINUMERIC výhodou
- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- ochota učiť sa a chuť pracovať
- ochota pracovať v 3-zmennej alebo nepretržitej prevádzke

Španielska strojárska spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive v regióne Turca.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ulica priemyselná 1940/14
038 52 Sučany
www.cieautomotive.com

ID: 3293885   Datum zveřejnění: 5.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   619 € ( základná zložka mzdy 516 € + 20℅ variabilná zložka mzdy pri splnení stanovených ukazovateľov ) + príplatky za nočnú prácu, sobotu a nedeľu + letný bonus + zimný bonus. V prípade skúseností UoZ s obsluhou CNC je možné dohodnúť vyššiu mzdu