Konštruktér strihovej dokumentácie v odevnej výrobe / CAD

Marc Thombard slovakia, spol.s r.o.

Miesto práce
Naftárska, Gbely, Slovensko
Termín nástupu
možný ihned alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zahŕňa:
- vytváranie strihov pre výrobu na CAD
- stupňovanie a úpravy výrobných strihov
- vytváranie podkladov do výroby (rozloženie strihov) v systéme

Ponúkame:
- dobré platové ohodnotenie
- vlastné priestranné pracovisko
- modernú infraštruktúru
- malý tím
- ubytovanie možné

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

konštruktér strihovej dokumentácie v odevnej výrobe

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CAD Lectra/Investronica/Grafis - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Ste zvyknutý pracovať veľmi precízne, efektívne a samostatne? Máte dobré znalosti práce na PC, ste motivovaný a zodpovedný?

Na túto prácu hľadáme človeka s odborným vzdelaním ako strihový technik, ideálne s praxou v odbore. Dobrá znalosť CAD programov Lectra/Investronica/Grafis a nemeckého jazyka sú výhodou.

Textilná výrobná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu pánskych košieľ, dámskych blúzok a polokošieľ so 100% vlastníctvom materskej spoločnosti Metzler & Co. AG vo Švajčiarsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4530016  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac