Strážný/ná až 100,- Kč/h - Praha 5 a 9 - IKEA

Mark2 Corporation Czech a.s.

Pod višňovkou 23, 140 00 Praha 4, 14000 Praha 4, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

• Střežit zaměstnance OD IKEA.
• Zabezpečovat pohodlí a bezpečí návštěvníků.
• Chránit majetek klienta.
• Procházet objekt a kontrolovat místa, kde je riziko, že se něco děje.
• Pracovat v obchodním řetězci s mezinárodním působením.
• Komunikovat s návštěvníky i se zaměstnanci.

Co od Vás chceme?

• Chuť pracovat v 8 nebo 12 hodinových směnách.
• Trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

• Nabízíme pouze hlavní pracovní poměr s hodinovou sazbou 87,- Kč + povinné příplatky za noční, víkendy a svátky. Průměrně to vychází na 95,- Kč za hodinu.
• Stabilita je důležitá, proto nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou.
• Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv.
• Po zkušební době máte nárok na stravenky a jednou ročně na věrnostní odměnu.
• Pokud budete plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Vás to bavit, rádi Vám přidáme a po čase nabídneme pozici Velitel/ka směny s hodinovou sazbou 97,- Kč na hodinu bez příplatků.
• Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme 1.500,- • Kč.
• Víme, že volný čas je důležitý, a tak Vám dáme možnost pracovat přesčas, ale maximálně si u nás můžete vydělat 25.000,- Kč, tedy cca 19.000,- Kč čistého.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

M2C je česká společnost s mezinárodní působností, která je 29 let na trhu. Českým a mezinárodním investorům z nejrůznějších odvětví nabízíme služby integrovaného facility managementu. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how v rámci služeb ostrahy, údržby a úklidu.
ID: 3222836  Datum zveřejnění: 23.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000