Studentská brigáda - až 130,- Kč Praha

Mark2 Corporation Czech a.s.

Místo práce
Pod višňovkou 23, 140 00 Praha 4, 14000 Praha 4, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/ hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš brigádu při škole, případně po vyučování? Nabízíme Ti zajímavou práci v příjemném kolektivu. Budeš řešit každodenní problémy chodu obchodního centra nebo jiných budov. Ohodnotíme Tě dle Tvých výsledků a pokusíme se přizpůsobit pracovní směny dle Tvých možností. V případě oboustranné spokojenosti garantujeme možnost profesního růstu, jelikož zastáváme názor, že nejlepší lidé jsou z vlastních zdrojů.

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Mzda našich zaměstnanců se pohybuje až 130,- Kč za odpracovanou hodinu.
• Stabilita je důležitá, proto nabízíme dlouhodobou spolupráci.
• Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv
• Pokud budeš plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Tě to bavit, rádi Ti přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici, případně nabídneme hlavní pracovní poměr.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

M2C je česká společnost s mezinárodní působností, která je 29 let na trhu. Českým a mezinárodním investorům z nejrůznějších odvětví nabízíme služby integrovaného facility managementu. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how v rámci služeb ostrahy, údržby a úklidu.
ID: 3229961  Datum zveřejnění: 31.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 130 Kč/ hodina