Strážce/ná /Operátor/ka rentgenu - Praha 6 - letiště - až 250 Kč/hodina

Mark2 Corporation Czech a.s.

Místo práce
Pod višňovkou 23, 140 00 Praha 4, 14000 Praha 4, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
až 36 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Práce s technologiemi - RTG, ruční detektor kovu
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci logistického areálu
• Jednoduchá administrativa
• Práce ve 12 hodinových směnách, denní/noční

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
Možnost nabídnout jak HPP, tak dlouhodobou brigádu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Odpovídající finanční ohodnocení - od 110 do 150 Kč/hod. (sazba 150 Kč při splnění veškerých požadavků), na brigádu od 180 do 250 Kč/hod.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dlouhodobou brigádní spolupráci
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny nebo příspěvku

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Prověrka ÚCL - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

M2C je česká společnost s mezinárodní působností, která je 29 let na trhu. Českým a mezinárodním investorům z nejrůznějších odvětví nabízíme služby integrovaného facility managementu. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how v rámci služeb ostrahy, údržby a úklidu.
ID: 3340037  Datum zveřejnění: 20.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 36 000 Kč