Koordinátor internetového obchodu
s českým jazykem

Lokalita Kraków
Nr ref : KC/11/2017

Jeste podnikaví a tvůrčí? Máte organizační schopnosti a zkušenosti s vedením projektů a k tomu mluvíte plynule česky? Zveme Vás k výběrovému řízení!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Organizování a řízení projektů v rámci internetového prodeje na českém trhu
  • Navazování a řízení spolupráce s obchodními partnery na českém trhu
  • Odpovědnost za prodej a propagaci produktů na internetu
  • Odpovědnost za realizaci a dodržování interních procedur
  • Monitorování konkurence a průběžné analýzy trhu
  • Spoluúčast při tvoření marketingové politiky
  • Odpovědnost za řízení rozvojových projektů

OČEKÁVÁME:

  • Znalost českého jazyka úrovni rodilého mluvčího – podmínkou
  • Znalost polského jazyka
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Podnikavost a kreativnost
  • Analytické dovednosti
  • Zkušenosti v Call Centeru - výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu - výhodou

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Podpora při relokaci
  • Práce v mladém profesionálním týmu
  • Možnosti samotného rozhodování
  • Možnost profesionálního týmu

ID: 3249471  Datum zveřejnění: 22.11.2017