Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Elektromechanik, hradené ubytovanie

MarkMont,s.r.o.

Miesto práce
Vrútky, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 10,5 EUR/hod.SZČO, po dohode možnosť práce na HPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre elektrikárov/elektromechanikov najlepšie s platnou vyhláškou minimálne §21.
Pracuje sa v hale pri výrobe a oprave koľajových vozidiel (vagóny, rušne, jazdné súpravy...).

Nutnosť pracovať s výkresovou dokumentáciou (elektro schémy)

Náplň práce:
Montážne práce, rôzne opravy, údržba, kontrola a skúšanie rôznych typov elektrických zariadení (motorov, elektromotorov, generátorov, spínacích a riadiacich zariadení a točivých strojov)

Po dohode ubytovanie zabezpečené a hradené firmou
Možnosť kariérneho rastu
Práca na ŽL alebo po dohode HPP
Výhodné platové podmienky
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
Týždenné zálohy
V prípade záujmu možnosť turnusovej práce

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba koľajových vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v odbore
- orientácia vo výkresoch
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti "vyhláška § 21"

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl.
ID: 3811095  Datum zveřejnění: 11.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,5 EUR/hod.