Operátor skladu v Ostrave

MarkMont,s.r.o.

Miesto práce
Ostrava, Česko
Termín nástupu
ihneď
Od 145 Kč/hod.Priemerná mzda pri nástupe 150Kč/h netto (vrátane príplatkov a bonusov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete robiť?
Zabezpečovať príjem materiálu na dielňu
Zabezpečovať manipuláciu s materiálom na dielni, ukladať materiál na určené miesto
Zabezpečovať upratovanie dielne (odvoz nádob na odpad, upratovanie drevených podkladiek ….)
Obsluhovať mostový žeriav pri prevážaní materiálu na výrobu vagónových skríň
Manipulovať s dielmi veľkých rozmerov v spolupráci s ďalším žeriavom
Zavážať a ustanovovať vagónové podzostavy do prípravkov
Pracovať vo výškách (s postrojom)
Obsluhovať zdviháky a pracovné plošiny
Montovať výdrevy na vozidlá pred balením

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť
- samostatnosť
- dobrý zdravotný stav
- schopnosť pracovať vo viac zmennej prevádzke
- preukaz VZV výhodou

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl.
ID: 4524768  Datum zveřejnění: 21.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 145 Kč/hod.