Nabídky práce: Mars Czech s.r.o.

Společnost Mars Česká republika a Slovensko je součástí jedné z největších rodinných společností na světě - Mars, Incorporated. Ta po spojení se společností Wrigley zaměstnává ve více než 180ti zemích světa více než 70 000 spolupracovníků. Společnost Mars, Inc. je rozdělena do šesti obchodních segmentů: čokoládové výrobky, výrobky pro domácí zvířata, potraviny, nápoje, Symbioscience a žvýkačky a cukrovinky. Naše výrobky jsou známé po celém světě a mimořádnou popularitu získaly také na českém trhu. Poté, co v roce 2011 převzala distribuci našich čokoládových cukrovinek (Snickers, Twix, Mars, Bounty...) za ČR a SR společnost Wrigley, soustředí se Mars Česká republika a Slovensko na průmyslově vyráběná krmiva pro malá domácí zvířata (Pedigree, Whiskas, Chappi, Kitekat,...) a v neposlední řadě i na naši food značku Uncle Bens.

LIDÉ
Náš úspěch, rozvoj a další růst chceme zajistit náborem těch nejlepších lidí, kteří sdílí naše principy a budou schopni aktivně naše myšlenky a plány dále rozvíjet. Jako naši spolupracovníci získáte vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti, úzký kontakt se zkušenými českými i zahraničními kolegy, nadprůměrné finanční ohodnocení a benefity, podporu dlouhodobého růstu včetně možnosti práce v zahraničí. Mars Inc. klade vysoký důraz na osobní rozvoj každého spolupracovníka nezávazně na tom, zda je absolventem nebo generálním ředitelem. Očekáváme však k tomuto rozvoji aktivní a zodpovědný přístup.

NAŠE PRINCIPY
Náš způsob podnikání je založen na ekonomických, a také na etických principech a přináší tak sdílený úspěch všech našich spolupracovníků. Jakékoliv jednání našich spolupracovníků vychází z našich 5ti principů, které stojí za úspěchem Mars Inc.
KVALITA - ODPOVĚDNOST - VZÁJEMNOST - EFEKTIVITA - SVOBODA


Nabídky společnosti e-mailem

Chcete zvýšit svou šanci najít práci?

Vytvořte si životopis