Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montážnik do Nemecka-stabilná práca počas celého roka!

MARTAUZ s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čím skôr
Mzdové podmienky (brutto)
3 285 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme pracovníka na montážne práce na kancelárskych kontajneroch/moduloch do Nemecka-Wesseling. Práce zahŕňajú: výmena starého materiálu na stenách,stropoch a podlahe za nový materiál-čiže repas kancelárskych kontajnerov. Turnusová práca 4+1. Práca na slovenskú živnosť, prvý rok 15 Eur/hod, ubytovanie máte zabezpečené a hradené. Mať vlastné auto je potrebné, pretože v partii každý turnus berie niekto iný auto.Práca stabilná počas celého roka. Pracuje sa vo vytápanej hale. Pracuje sa 58 hodín týždenne. Výplata každý mesiac načas, zálohy po prvom týždni možné.Práca v slovenskom príjemnom kolektíve s poľským majstrom. NEMUSITE MAT PRAX na montáže, STAČÍ MANUÁLNA ZRUČNOSŤ a ochota sa to naučiť! Záujemcovia posielajte životopis s fotkou na email:
[email protected]

stabilná a dlhodobá práca, nemčina nie je potrebná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, montážne práce

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je výhodou,nie podmienkou, potrebná je manuálna zručnosť

manuálna zručnosť

Spoločnosť Martauz s.r.o. sa zaoberá stavebnou činnosťou na Slovensku, Rakúsku a v Nemecku. Stavby ciest, pomocné práce, búracie práce a montážne práce rôzneho druhu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4399026  Datum zveřejnění: 26.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 285 EUR/mesiac