Nástrojár do Nemecka

MAS Services s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
23 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Návrh a konštrukcia nástrojov pre obrábanie, lisovanie, frézovanie, sústruženie a iné technológie.
2. Výroba nástrojov podľa navrhnutých špecifikácií.
3. Oprava a údržba existujúcich nástrojov.

Benefity:
• možnosť dlhodobej spolupráce
• Motivujúce finančné ohodnotenie na základe Vašich skúseností a zručností
• Osobný prístup a komunikácia
• Výborný kolektív ako slovenských tak aj nemeckých kolegov
• Zálohová platba po osobnom dohovore možná

Informácie o výberovom konaní

Nejedná sa o projekt, ale o dlhodobú spoluprácu.
Čistá práca v dielni s motivujúcim platovým ohodnotením a veľmi prijemným kolektívom s osobným prístupom.
Nejedná sa o projekt! Práca je vykonávaná v Nemeckom meste Rödental.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• prax v odbore
• flexibilita, zhovievavosť, tímovosť a ochotu cestovať
• nemecký jazyk
• manuálna zručnosť a pracovitosť

Firma MAS Services, s. r. o. bola založená v roku 2016 pre účely implementácií technológií pre nemecký trh a stala sa výhradným zástupcom nemeckej spoločnosti Maceas/Worthmann. Toto bola hlavná rola spoločnosti do roku 2021. V roku 2021 sme na základe prosby našich partnerov v nemeckom trhu založili personálnu agentúru, ktorá zastrešuje slovenský, nemecký a český pracovný trh. V roku 2022 sme sa stali zástupcami spoločnosti OTC a Daihen Varstroj, pre robotické zvárania a zváraciu techniku.
Aktuálne zamestnávame viac ako 60 pracovníkov v Nemecku, Anglicku, Taliansku a Spojených štátoch amerických. Radi Vám poskytneme referencie. Vo všetkých prípadoch preferujeme osobné stretnutie s uchádzačom. Snažíme sa udržiavať nadpriemernú úroveň vzťahov ako s pracovníkmi tak aj spoločnosťami s ktorými spolupracujeme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Boris Grohmann
Tel.: +421915842392
E-mail: poslať životopis
ID: 4615340  Datum zveřejnění: 25.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 EUR/hod.