Technik/technička na Přírodovědecké fakultě

Masarykova univerzita v Brně

Místo práce
Kotlářská 2, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• servis technologických zařízení (např. pro litografii) na Ústavu fyziky kondenzovaných látek, v čisté bezprašné laboratoři pro polovodičovou technologii a v jejím zázemí (např. klimatizace, plynové hospodářství)
• příprava a údržba zařízení ve fyzikálních laboratořích a v praktikách
• výpomoc v pokročilých fyzikálních praktikách
• další technická pomoc nezbytná pro chod ústavu
• jedná se o pozici na zkrácený úvazek na 20 až 28 hodin týdně s možností dalšího navýšení
• pozice je vhodná pro absolventy i pro technicky zdatné důchodce!

Pro podrobné informace k pozici se můžete obrátit na: doc. Petra Mikulíka, email [email protected], telefon 549 49 5886, 776 816 905

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavá práce v prestižním univerzitním prostředí
• Pružná pracovní dobu
• Zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, penzijní připojištění, stravenkový paušál, možnost stravování v menzách, slevy na jazykové kurzy, zvýhodněné vstupné do kina Scala, výhodné mobilní tarify Vodafone, dětská skupina-Kampus)

Informace o náboru

Vaši přihlášku zasílejte do 18. 8. 2021 prostřednictvím e-přihlášky zde: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/63756

Jako součást Vaší přihlášky uveďte následující dokumenty:
• Strukturovaný životopis
• Doklad o ukončeném vzdělání

Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte automatické emailové potvrzení o jejím přijetí.
Pokud se Vám neozveme nejpozději do 10 pracovních dní po oficiálním termínu uzávěrky přihlášek, znamená to, že jsme dali přednost uchazečům, jejichž profil lépe odpovídal našim nárokům kladeným na hledanou pozici.
Vhodní kandidáti budou zváni na osobní pohovor.
Pravidla pro výběrové řízení fakulty najdete zde: https://www.sci.muni.cz/kariera-na-prf-mu/vyberove-rizeni-na-prf-mu. Prohlédněte si také Kariérní stránky naší fakulty: https://www.sci.muni.cz/kariera-na-prf-mu

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši odpověď!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

• znalost práce na PC, kancelářské aplikace - Pokročilý
• technická zdatnost - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektro
• zkouška z vyhlášky 50 (možnost aktualizace zkoušky na fakultě - v září 2021)
• technická zdatnost
• samostatnost
• znalost práce na PC, kancelářské aplikace
• angličtina vítána (základní znalost)
• případné znalosti v oboru chemie vítány
• pozice je vhodná pro absolventy i pro technicky zdatné důchodce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Masarykova univerzita je druhou největší univerzitou v České republice, s 10 fakultami, více než 5000 zaměstnanci a 30 000 studenty.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4136531  Datum zveřejnění: 5.8.2021