Можливість для людей з України

Mäsiar výrobár

Mäso Parížek, s.r.o.

Miesto práce
Martin, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
marec 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v mäsovýrobe v plnom rozsahu odbornosti - solenie, miešanie, kutrovanie, narážanie, údenie, varenie mäsových výrobkov podľa plánov výroby.

ubytovanie v prípade potreby zdarma, zamestnanecké ceny,

Ponúkame príležitosť pracovať v malom, rodinnom kolektíve. Ak máte skúsenosti s výrobou doma, zaučíme na technológie a postupy v mäsovýrobe. Každý uchádzač bude pozvaný na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.3.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

spracovanie potravín, mäsiar - údenár

Prax na pozícii/v oblasti

výroba potravín

Počet rokov praxe

10

Uchádzač by mal mať vzdelanie v odbore alebo dlhoročnú prax pri výrobe mäsových výrobkov. Uchádzač by mal poznať a ovládať základné pracovné postupy pri výrobe mäsových výrobkov a technologické zariadenia.

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním mäsa a výrobou mäsových výrobkov so zameraním na vysokokvalitné mäsové špeciality vyrábané tradičným spôsobom, predajom vo vlastných maloobchodných predajniach . V najnovšej prevádzke sa zameriava aj na kvalitnú gastronómiu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

ID: 4752933  Datum zveřejnění: 1.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac