Можливість для людей з України

Pracovník do mäsiarskej prevádzky - rozrábkar s istým zamestnaním na plný úväzok

Mäso Parížek, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 22, Martin, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda bude upravená podľa schopností a výkonu po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Hľadáme nového mäsiara do nášho tímu, ktorý bude mať nasledujúcu náplň práce:

- Príprava a spracovanie mäsa na expedíciu a do výroby

- rozrábka bravčových polovíc a hovädzích štvrtí

- vianočné odmeny

- stabilné pracovné ohodnotenie

- pracovné oblečenie a ochranné pracovné pomôcky zdarma

- pre mimomartinských uchádzačov zabezpečíme ubytovanie

Každý uchádzač, ktorý pošle životopis a motivačný list bude pozvaný na osobný pohovor. V prípade dohody je možný aj nástup ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

spracovanie potravín, rozrábanie mäsa, mäsiar - údenár

Prax na pozícii/v oblasti

rozrábka a spracovanie mäsa

Počet rokov praxe

10

- skúsenosti s rozrábkou mäsa, znalosť rôznych druhov mäsa a ich spracovania.

-  zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť

- schopnosť pracovať v rýchlym tempe a pod tlakom.

- nutnosť dodržiavať hygienické normy a bezpečnostné predpisy.

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním mäsa a výrobou mäsových výrobkov so zameraním na vysokokvalitné mäsové špeciality vyrábané tradičným spôsobom, predajom vo vlastných maloobchodných predajniach . V najnovšej prevádzke sa zameriava aj na kvalitnú gastronómiu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4793996  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac