Senior Java programátor aplikací

Master Internet, s.r.o.

Místo práce
Cejl 20, Brno-střed-Zábrdovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj backendové části aplikací pro různá zařízení (mobily, tablety, hodinky apod.) a pro různé platformy (Android, iOS, případně Windows).
* Navrhování rozhraní serveru a databáze.
* Z 80 % budete psát zcela nové kódy.
* Odborná opora pro mladší programátory

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci na zajímavých interních i zakázkových projektech
* Volnost při volbě používaných technologií (lze psát např. i v Pythonu)
* Zábavný a přátelský kolektiv
* Možnost přivést si do práce svého psího kamaráda (už tu dva máme)
* Zázemí zavedené datacentrové pobočky nám umožňuje práci na interních projektech
* Možnost podílet se na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací
* Spolupráci na IČO, plný nebo částečný úvazek
* Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč, možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti zdarma, Multisport karta…)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Expert
MySQL - Expert
PostgreSQL - Expert

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Java 8
* Spring framework (Spring Boot)
* Hibernate
* REST API
* JSON
* PostgreSQL nebo MySQL
* Testovaní - unit testy, integračni testy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Master Internet je poskytovatelem serverových služeb. V ČR máme 2 datacentra – v Praze a v Brně. Pro zákazníky zajišťujeme sererhousigové služby, stavíme a pronajímáme servery a také jsme poskytovatelem velkých profesionálních Cloudů. Kromě toho máme v Brně divizi vývoje aplikací pro mobilní telefony, které jsou překládány do několika desítek světových jazyků a distribuovány po celém světě.
Více o naší práci naleznete zde:
www.master.cz
www.masterapp.cz

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3424257  Datum zveřejnění: 18.6.2018