Samostatná Účetní

Master Internet, s.r.o.

Místo práce
Purkyňova, Brno-Královo Pole, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME POSILU PRO NAŠE ÚČETNÍ ODDĚLENÍ, KTERÁ BY ZE ZAČÁTKU POMÁHALA NAŠÍ HLAVNÍ ÚČETNÍ S ANALYTIKOU ÚČTOVÁNÍ NA STŘEDISKA, ZAKÁZKY. BUDE SE JEDNAT ZEJMÉNA O PŘIJATÉ FAKTURY.

Náplň práce:
• Zpracování faktur, fakturace a likvidace faktur
• Zajišťování dat pro zpracování faktur
• Pořizování a expedice faktur odběratelům a vypracovávání prvotních podkladů pro zpracování faktur a účetnictví
• Kontrola správnosti dodaných faktur a jejich evidence
• Práce v účetním systému Pohoda (Pamica)

Postupné přebírání komplexního účetnictví firmy:
• práce s jednotlivými projekty, příprava pro externí investice, dotace a jiné způsoby financování
• základní příprava podkladů pro financování, výkazy, komentáře, seznamy leasingů, úvěrů, přípravné práce …
• působit jako zástup za účetní v době její nepřítomnosti
• odborný růst v rámci měsíců, „kariérní“ posun v řádu let

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Odborný a kariérní růst
* Individuální přístup k zaměstnancům
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky
* Homeoffice
* Flexibilní pracovní doba
* Občerstvení na pracovišti zdarma
* Kurzy angličtiny v pracovní době
* Multisport karta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Fakturace - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti z oblasti účetnictví (podvojné účetnictví pro firmu) alespoň 2 roky
• Zájem vést účetnictví pro jednu firmu, dělat ekonoma
• Analytické myšlení, pečlivost
• Ideálně VŠ vzdělání v oboru, ale není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Master Internet je poskytovatelem serverových služeb. V ČR máme 2 datacentra – v Praze a v Brně. Pro zákazníky zajišťujeme sererhousigové služby, stavíme a pronajímáme servery a také jsme poskytovatelem velkých profesionálních Cloudů. Kromě toho máme v Brně divizi vývoje aplikací pro mobilní telefony, které jsou překládány do několika desítek světových jazyků a distribuovány po celém světě.
Více o naší práci naleznete zde:
www.master.cz
www.masterapp.cz

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3494873  Datum zveřejnění: 18.9.2018