Specialista technické podpory v datacentru

Master Internet, s.r.o.

Místo práce
Cejl 20, Brno-střed-Zábrdovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš praxi v IT světě? Láká tě prostředí datacentra, ve kterém budeš v denní kontaktu s moderními špičkovými technologiemi, které využívá množství významých klientů?

Náplň práce: Telefonická podpora a asistence zákazníkům a technikům datacentra. Dohled nad službami datacentra a mobilními aplikacemi, 24/7 podpora.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Flexibilní plánování směn
* prostředí špičkových IT technologií
* 5 týdnů dovolené
* Multisport karta
* Stravenky
* občerstveni na pracovišti zdarma (káva, ovoce)
* žádný open space
* přátelská atmosféra středně velké české firmy
* možnost karierního růstu
* firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bez jakých znalostí a dovedností se neobejdete:
* Středoškolské vzdělání s maturitou
* Pokročilá znalost OS Windows, základní znalost OS Linux
manuální zručnost
* ochota pracovat ve dvousměnném provozu na 12 hodinových směnách (denní/noční, víkendy/svátky)
* spolehlivost, pečlivost, dochvilnost
* základní znalost anglického jazyka - občas bude potřeba mailem nebo telefonicky řešit tickety v anglickém jazyce

Výhodou:
* Vyhláška 50
* Zájem o IT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Master Internet je poskytovatelem serverových služeb. V ČR máme 2 datacentra – v Praze a v Brně. Pro zákazníky zajišťujeme sererhousigové služby, stavíme a pronajímáme servery a také jsme poskytovatelem velkých profesionálních Cloudů. Kromě toho máme v Brně divizi vývoje aplikací pro mobilní telefony, které jsou překládány do několika desítek světových jazyků a distribuovány po celém světě.
Více o naší práci naleznete zde:
www.master.cz
www.masterapp.cz

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3494902  Datum zveřejnění: 18.9.2018