Aplikační inženýr - elektronik

MASTERS

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POŽADUJEME:
• Každodenní obsluha a podpora klientských projektů: výběr řešení pro klienta, prezentace řešení, řízení projektů
• Vyhledání a získávání nových projektů
• Správa a řízení klientských projektů
• Aktivní podpora zavádění technologických řešení pro zákazníky Masters
• Příprava nabídek a propagačních materiálů. Přenos znalostí zákazníkovi.
• Technické konzultace
• Budování image společnosti
• Identifikace potřeb a očekávání zákazníků, příprava materiálů
• Účast na propagačních aktivitách společnosti (semináře, školení, workshopy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• Možnost rozvoje a postupu
• Atraktivní systém odměňování
• Přitažlivá forma zaměstnání odpovídající dosaženým kompetencím a dosaženým výsledkům
• Inovativní školení v oblasti požadavků vývoje aplikací
• Flexibilní pracovní doba
• Coaching zlepšování dovedností
• Forma zaměstnání: pracovní smlouva (na plný úvazek)
• Velmi dobrá pracovní atmosféra
• Schopnost plnit ambiciózní výzvy
• Služební auto

Informace o náboru

Prosíme o přidání následujícího ujednání: "Souhlasím se zpracováním osobních údajů obsažených v mé pracovní nabídce pro nezbytné potřeby přijímacího procesu (v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů ze dne 29.08.97, věstník 133, položka 883).“

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

OČEKÁVÁME:
• Dobrá znalost analogové a číslicové techniky
• Velmi dobrá znalost mikroprocesorové techniky
• Dobrá znalost anglického jazyka
• Znalost jazyka C nebo C ++
• Zkušenosti s programováním mikrokontrolérů
• Zkušenosti s kompilátory: Kail, IAR, Cosmic, Raisonance
• Zájem o zeširoka chápané souvislosti elektroniky
• Schopnost řešit úlohy s tlakem na časovou odezvu
• Schopnost řešit problémy
• Přesnost a pečlivost
• Kreativita, osobní kultura, smysl pro humor, flexibilita
• Otevřenost k neustálému rozvoji a školení
• Řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3468738  Datum zveřejnění: 13.8.2018