HR business partner - Liberec (Automotive sektor)

MATADOR GROUP

Liberecký kraj, Okres Mladá Boleslav, Okres Jičín, Okres Česká Lípa, Okres Liberec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva a zabezpečuje personálne služby pre interných zákazníkov
- komunikuje a aktívne spolupracuje s jednotlivými úsekmi spoločnosti v otázkach riadenia ľudských zdrojov
- participuje pri výbere personálnych agentúr a spolupracuje s personálnymi agentúrami v oblasti personálneho lízingu zamestnancov
- spolupracuje s úradom práce ohľadne získavania zamestnancov, získavania absolventov, zabezpečenia absolventskej praxe
- vykonáva výkaznícku, rozborovú a štatistickú činnosť personálneho oddelenia
- vykonáva a predkladá výsledky personálneho controllingu a reportingu
- metodicky spolupracuje pri skvalitňovaní prijímacieho konania zamestnancov po obsahovej stránke a zodpovedá za aktualizáciu materiálov s tým súvisiacich
- poskytuje konzultácie zamestnancom v oblasti personálnych vzťahov
- koordinuje a metodicky sa spolupodieľa na motivácii zamestnancov, rozvoji zamestnancov
- spolupracuje s vedúcimi pracovníkmi pri výbere nových zamestnancov, pri preraďovaní a skončení pracovných pomerov
- spolupracuje s vedúcimi pracovníkmi pri plánovaní nástupcov a kariérnom plánovaní
- intenzívne sleduje vnútropodnikovú personálnu klímu, predikuje možné problémy a
informuje ved. personálneho oddelenia a navrhuje riešenia
- zbiera pripomienky všetkých zamestnancov ohľadne pracovného prostredia, predkladá ich na riešenie personálnemu riaditeľovi
- spolupracuje pri zabezpečovaní personálnych zdrojov podľa potrieb
- participuje pri výbere pracovníkov – zabezpečuje predvýberové a výberové konania, inzerciu
- spolupracuje pri príprave, realizácii a vyhodnotení rôznych prieskumov realizovaných
- poskytuje konzultácie zamestnancom firmy z oblasti pracovno-právnych vzťahov
- priebežne sleduje zákony, nariadenia a smernice súvisiace s pracovnou činnosťou a navrhuje zmeny týkajúce sa vykonávanej činnosti v závislosti od všeobecných legislatívnych zmien v CZ
- spolupracuje pri príprave, organizácii a vyhodnotení neformálnych podujatí
- participuje na príprave programu sociálnej starostlivosti o zamestnancov
- vykonáva administratívne práce podľa pokynu nadriadeného, tvorba prezentácií a prehľadov

Bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách atď.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- efektívna a odborná komunikácia
- vecnosť, ochota, zdvorilosť
- zručnosť riešiť problémy
- organizačné schopnosti
- budovanie vzťahov a asertivita
- racionálne myslenie a kreativita
- koncepčné myslenie
- zručnosť motivovať
- zručnosť rokovať, poradiť, vyjednávať a presviedčať
- manažment zmien
- zručnosť koučovať a moderovať

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3220931  Datum zveřejnění: 8.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou