Obchodní zástupkyně/obchodní zástupce

Materasso Slovakia s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
2.4.2019
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 CZK brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

čistá mzda 25 000 + prémie dle dosaženého měsíčního obratu

Hlavní náplní práce je ježdění k obchodním partnerům ve Středočeském a Karlovarském kraji
vyhledávání a získávání nových zákazníků a prezentování služeb
společnosti.
• Denní reporting provedené činnosti - nahrávání do databáze
• Uzavírání dohodnutých obchodů
• Office práce:
- Zpracování zakázek, příprava a vytváření cenových nabídek
- Reporting plánované činnosti (plánování návštěv k novým i stávajícím
obchodním partnerům na následující týden, dohadování schůzek)
- Doplňování a budování databáze klientů a péče o klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Služební auto, telefon a notebook
- Osobní růst formou školení
- Odměny na základě dosažených výsledků
- Práce ve stabilní společnosti

Informace o náboru

- zkušenost s prodejem a praxí je velkou výhodou
- praxe s ježděním po republice
- samostatnost
- komunikativnost
- reprezentativní vystupování
- schopnost zorganizovat si práci

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, prosím zašlete nám Váš životopis v českém jazyce spolu s fotografií. Společnost Materasso
Slovakia bude kontaktovat pouze vybrané uchazeče. Děkujeme

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výroba a prodej matrací. Viď. www.matrace-materasso.sk

Společnost Materasso Slovakia s.r.o. působí v matracové průmyslu více
než 22 let a v současnosti se řadí k nejinovativnějším evropským
výrobcům.
Dlouholeté zkušenosti, spojení moderních technologií s a používání
přírodních materiálů jen té nejvyšší kvality nám umožnilo stát se
lídrem určujícím nové trendy ve zdravém spaní. Materasso Slovakia je
uznávaný, přední výrobce a dodavatel nejen na Slovensku ale i v dalších
zemích střední Evropy, kde jsme si získali důvěru již několika stovek
odběratelů.

Sídlo společnosti: Oravské Veselé, Slovensko, kancelář Praha - Fugnerovo náměstí

612
02962 Oravské Veselé
ID: 3590551  Datum zveřejnění: 2.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33 000 CZK brutto