Obchodní zástupkyně/obchodní zástupce

Materasso Slovakia s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsícmzda 35 000 + prémie dle dosaženého měsíčního obratu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

mzda 35 000 + prémie dle dosaženého měsíčního obratu

Hlavní náplní práce je prodej výrobků (matrací,postelí a doplňků) do hotelů/penzionů či jiných ubytovacích zařízení
- vybavování a zařizování interierů nových, nebo již existujících hotelů či jiných ubytovacích zařízení
- vyhledávání a získávání nových zákazníků v a prezentování služeb v různých regionech
- ježdění k obchodním partnerům společnosti v různých regionech
• Denní reporting provedené činnosti - nahrávání do databáze
• Uzavírání dohodnutých obchodů
• Office práce:
- Zpracování zakázek, příprava a vytváření cenových nabídek
- Reporting plánované činnosti (plánování návštěv k novým i stávajícím
obchodním partnerům na následující týden, dohadování schůzek)
- Doplňování a budování databáze klientů a péče o klienty

Zázemí bude mít zaměstnanec v kanceláři na Fugnerovo náměstí 6, Praha 2

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Služební auto, telefon a notebook
- Osobní růst formou školení
- Odměny na základě dosažených výsledků
- Práce ve stabilní společnosti

Informace o náboru

- zkušenost s prodejem a praxí je velkou výhodou
- praxe s ježděním po republice
- samostatnost
- komunikativnost
- reprezentativní vystupování
- schopnost zorganizovat si práci

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, prosím zašlete nám Váš životopis v českém jazyce spolu s fotografií. Společnost Materasso
Slovakia bude kontaktovat pouze vybrané uchazeče. Děkujeme

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výroba a prodej matrací.
www.materasso-hotels.com
Viď. www.matrace-materasso.sk

Společnost Materasso Slovakia s.r.o. působí v matracové průmyslu více
než 22 let a v současnosti se řadí k nejinovativnějším evropským
výrobcům.
Dlouholeté zkušenosti, spojení moderních technologií s a používání
přírodních materiálů jen té nejvyšší kvality nám umožnilo stát se
lídrem určujícím nové trendy ve zdravém spaní. Materasso Slovakia je
uznávaný, přední výrobce a dodavatel nejen na Slovensku ale i v dalších
zemích střední Evropy, kde jsme si získali důvěru již několika stovek
odběratelů.

Sídlo společnosti: Oravské Veselé, Slovensko,
kancelář Praha - Fugnerovo náměstí 6, Praha 2
ID: 3590551  Datum zveřejnění: 12.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc