Učitelka MŠ

Mateřská škola" Slunéčko" Praha 5 - Košíře, Beníškové 988, příspěvková organizace

Místo práce
Beníškové 988, 150 00 Praha 5-Košíře, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
nástupní plat -kvalifikovaný začínající učitel 24 810, 00 Kč, odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výchova a vzdělání předškolních dětí - náplň práce dle katalogu prací NV č.222/ 2010 Sb. v platném znění

Zaměstnanecké výhody, benefity

V kalendářním roce 40 dní dovolené, pěkné prostředí, naše MŠ mezi rodinnými vilami, u lesa, dobrá dostupnost do MŠ i do centra, mladý kolektiv

Informace o náboru

kvalifikace - vystudovaná předškolní pedagogika, speciální psychologie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

kvalifikace pro předškolní pedagogiku - Střední pedagogická škola , vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

mít ráda děti, osobní zodpovědnost, práce v mladém týmu, zájem o chod školy, komunikativnost, vstřícnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mateřská škola " Slunéčko" Praha 5 - Košíře, Beníškové 988 příspěvková organizace zajišťuje předškolní vzdělávání a stravování dětí ve věku 3 - 7 let. Škola pracuje v programu Začít spolu. Nachází se v klidné a rodinné lokalitě, v blízkosti lesoparku. Dobrá dostupnost MHD.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3108245  Datum zveřejnění: 6.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástupní plat -kvalifikovaný začínající učitel 24 810, 00 Kč, odměny