Zdravotnický asistent

Maxi DENTAL, s.r.o.

Místo práce
Žerotínova 895/5a, Břeclav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícOdměny po zapracování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice je vhodná jak pro zdravotnického asistenta, zubní instrumentářku, zdravotní sestru s praxí, tak i pro absolventy, i nezdravotnických oborů. Pracovní náplň: asistence zubnímu lékaři a na recepci, příjem pacientů, zajištění chodu ordinace z hlediska dokumentace, nástrojů, přístrojů, dále z hlediska čistoty a pořádku. Zajištění a kontrola servisních, přístrojových deníků, spotřebičů, případně služeb. Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B, znalost práce s PC, komunikační dovednosti, schopnost pracovat a rozhodovat samostatně, organizační dovednosti, odolnost proti stresu a zátěži, příjemné vystupování. Znalost německého jazyka výhodou, nikoliv podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní mzda a po zapracování odměny, možnost osobního růstu, podpora při dalším profesním růstu, firemní benefity ve formě stravenek, příspěvky na další vzdělávání, možnost ubytování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zubní klinika Maxi DENTAL s.r.o., Břeclav, ČR představuje významné zdravotnické zařízení na jihu Moravy, v blízkosti slovenských a rakouských hranic, s početnou klientelou tuzemskou i zahraniční. Disponujeme 11 zubními ordinacemi vč. ordinací dentálních hygienistek, zubní laboratoří. Zubní ordinace jsou vybaveny soupravami Planmeca a OMS, IO RTG v každé ordinaci, CBCT, mikroskopem, intraorálním scannerem. Zabýváme se stomatologickou prevencí, chirurgickou, protetickou, záchovnou a estetickou stomatologií, implantologií, mikroskopickým ošetřením. V laboratoři zhotovujeme veškeré fixní náhrady – korunky, fixní můstky, Deflex, protetiku na implantáty, zabýváme se i snímatelnou protetikou - provizorní náhrady, částečné snímatelné a skeletové náhrady. Zpracováváme kořenové nástavby, protetiku zhotovenou digitální technologií CAD/CAM. Jsme moderním pracovištěm se špičkovým vybavením. Poskytujeme centralizovanou péči - vše na jednom místě.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3922136  Datum zveřejnění: 9.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc