Mechanik / Automechanik / Mechatronik - od 2400€ - 2800€ netto

Maximus Personaldienstleistungen GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 4 000 EUR/mesiacOdmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Maximus Personal GmbH hľadá mechanikov, automechanikov, mechatronikov.

Údržba a opravy aut, diagnostika.
Údržba a opravy strojov.
Znalosti nemeckého jazyka.

kumulatívna funkcia

- Mzda od 2300 € netto pri odpracovaných 168 hodinách
- 25 % príplatok za nadčasy
- ubytovanie na dobrej úrovni
- Nemecka pracovná zmluva na dobu neurčitú
- dovolenka od 24 dní
- Vianočný a dovolenkový bonus
- podpora v rodnom jazyku (s prihlásením, s poisťovňou, s hladaním ubytovania, …)
- žiadne poplatky za sprostredkovanie práce

Informácie o výberovom konaní

Údržba a opravy strojov, diagnostika.

Prosíme, zasielať kompletné, štrukturované životopisy. Životopis má obsahovať nasledujúce údaje:

- Vaše meno, adresu, dátum a miesto narodenia
- časové údaje k vzdelaniu a jednotlivým profesiami (se zadaním mesiaca a roku - napr. 01/2001 – 10/2002)
- názov a miesto firmy, napr. školy (u školy udávajte názov povolania, ktoré môžete s Vaším ukončeným vzdelaním vykonávať)
- názov vykonávanej pozície
- 3-4 body k vykonávanej činnosti

Oslovila Vás naša ponuka?
Zašlite nám Vašu žiadosť (cv) e-mailom:
[email protected]
Telefon:0049 151 2944 3922

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáte prácu v zahraničí, pomôžeme Vam uplatniť sa v Nemecku, Rakúsku.

Ponúkame dlhodobú prácu na hlavný nemecký pracovný pomer, na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vyučenie, alebo prax v danom obore
- Vlastné auto výhodou, nie podmienkou
- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni, bude telefonicky
overená
- Manuálna zručnosť a samostatnosť

Máme 10-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Ponúkame zamestnanie v oblasti osobnej starostlivosti v týchto odvetviach:
Strojárstvo
Priemysel a výroba
Remeselná výroba
Zdravotná starostlivosť
Technické profesie, profesie v oblasti IT
Hotel-Catering

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3964289  Datum zveřejnění: 19.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac