Operátor výroby navěšovaní výrobků

MAXIN'S People Czech, s.r.o.

Místo práce
Břeclav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč hodina/čistá mzda + bonusy za přesčasy 20 Kč/hod. navíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš zajímavou a dobře placenou práci? My hledáme spolehlivého kolegu ve výrobě.
Pokud máš nějaké zkušenosti s výrobou je to pro Tebe velká výhoda, ale ne podmínka.

Popis pozice:
- budeš pracovat samostatně, nezávisle na někom jiném
- tvým úkolem bude navěšování kovových výrobků na stojany
- následně poslat stojan k dalšímu opracování
- zkontrolovat konečný výsledek tohoto procesu, zdali nevykazuje nějaké vady
- budeš si evidovat jednotlivé pracovní kroky a také zaznamenávat případné zmetky, které v průběhu zpracování mohou vzniknou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?
- stabilní práce
- mzda 130 Kč/hodina - čistá mzda + bonusy za přesčasy 20 Kč/hod. navíc
- ubytování zdarma
- máme pro tebe připraveno ubytování, které je zdarma a budete maximálně 2-3 na pokoji
- finančně Ti vypomůžeme formou týdenních záloh a máme pro Tebe připravenu bankovní kartu pro lepší dostupnost ke svým penězům
- dostupnost do práce je do 10 minút pěši chůzí

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co musiš umět?
- musíš umět počítat vždy se na stojan může dát jen určitý počet materiálu
- bezpodmínečně musíš dodržovat pracovní dobu - absence se netolerují
- dobře si zorganizovat práci abys byl co nejefektivnější

Základním předpokladem je, že jsi :
- dochvilný/á, spolehlivý/á
- máš zájem pracovat a vydělat si
- jsi manuálně zručný/á a máš "selský rozum" a nebojíš se ho používat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý z nás je jiný, avšak dohromady se setkal tým jedinečných osobností, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o..
Svoje služby realizujeme s přesvědčením, že aktivně přispíváme k naplnění přání, ambic a cílů našich klientů. Základem úspěchu a prosperity každé společnosti jsou především lidé.

Proto jsme toho názoru, že když zaměstnancům nevytvoříte podnětné a motivující místo pro práci, ani výsledek jejich práce nepřesáhne hranici výjimečnosti.

Chceme, aby naši zaměstnanci cítili z naší strany plnou podporu a byl jim nabídnut prostor pro vlastní rozvoj. Záleží nám na tom, aby překonávali sami sebe, vystoupili ze své zóny komfortu a nebáli se naplno se projevit. Podporujeme je, aby vystoupili ze svého stínu a vyjádřili tak nejen svůj názor, nýbrž i potřeby a nápady. Každý nápad je kouskem skládačky, který vytváří hmatatelný celek.

Chceme, aby každý zaměstnanec byl podnětným členem a součástí našeho týmu, nejen řadovým zaměstnancem. Každý názor a zpětná vazba jsou pro nás cennou informací, kterou se snažíme vyslechnout a patřičně s ní dále zacházet.
ID: 4318346  Datum zveřejnění: 2.5.2022