Přidej se k našim výrobním operátorům a dostaneš plat až 150 Kč/hod.

MAXIN'S People Czech, s.r.o.

Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
140 - 150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máš zájem o práci, která je poctivě finančně oceněna, jsi na správném místě! Neváhej a zavolej ještě dnes!

Nabídka výhod bude následující:
- budeš  pracovat pro renomovanou značku
- můžeš pracovat ve třísměnném režimu anebo v nepřetržitém režimu (8 hodin alebo 12 hodin)
- budeš se podílet na výrobě a kompletaci části automobilů
- přesné zařazení bude určeno dle tvých možností a schopností

Zaměstnanecké výhody, benefity

- s jistotou ti můžeme nabídnout 140 - 150 Kč/hod.
- 25 dnů dovolené
- chutné dotované obědy
- směny v režimu 12 hodín - nepřetržitý provoz 8 hodín (v režimu v ranní a odpolední, noční)
- na tvou pozici tě plně zaškolíme a budeme nápomocní při tvém adaptačním procesu tak, aby jsi byl/a zařazen/a na pracovní pozici, která nejlépe koresponduje s tvými dovednostmi
- máme pro tebe připraveno ubytování, které je zdarma a budete maximálně 2-3 na pokoji
- finančně ti vypomůžeme formou týdenních záloh a máme pro tebe připravenu bankovní kartu pro lepší dostupnost ke svým penězům
- pokud u nás vydržíš rok dostaneš extra odměnu ve formě 13. tého platu

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co musíš umět?
- potřebujeme abys byl/a manuálně zručná
- abys chodil/a do práce v domluveném směnné kalendáři - přesčasy jsou vítány
- abys byl/a ke své práci zodpovědný/á
- abys dodržoval/a pravidla a požadavky v rámci výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý z nás je jiný, avšak dohromady se setkal tým jedinečných osobností, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o..
Svoje služby realizujeme s přesvědčením, že aktivně přispíváme k naplnění přání, ambic a cílů našich klientů. Základem úspěchu a prosperity každé společnosti jsou především lidé.

Proto jsme toho názoru, že když zaměstnancům nevytvoříte podnětné a motivující místo pro práci, ani výsledek jejich práce nepřesáhne hranici výjimečnosti.

Chceme, aby naši zaměstnanci cítili z naší strany plnou podporu a byl jim nabídnut prostor pro vlastní rozvoj. Záleží nám na tom, aby překonávali sami sebe, vystoupili ze své zóny komfortu a nebáli se naplno se projevit. Podporujeme je, aby vystoupili ze svého stínu a vyjádřili tak nejen svůj názor, nýbrž i potřeby a nápady. Každý nápad je kouskem skládačky, který vytváří hmatatelný celek.

Chceme, aby každý zaměstnanec byl podnětným členem a součástí našeho týmu, nejen řadovým zaměstnancem. Každý názor a zpětná vazba jsou pro nás cennou informací, kterou se snažíme vyslechnout a patřičně s ní dále zacházet.
ID: 4331965  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 140 Kč/hod.