Náborář s velkým N

MAXIN'S People Czech, s.r.o.

Místo práce
Na Rovince, Ostrava-Hrabová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícjsi odměňován na základě výkonu a tvoje mzda nemá hranici

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zveřejňování pracovních nabídek na inzertních portálech
aktivní komunikace s kandidáty prostřednictvím FB
nastavení kampaní
aktivní vyhledávání vhodných kandidátů v terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

odměňovací systém za přijatého pracovníka
stravenky
příjemné prostředí v moderním kancelářském komplexu

Informace o náboru

Pro náš tým hledáme silnou osobnost, která bude mít plnou odpovědnost za náborové aktivity. Chceme motivovanou osobnost, která se nenechá odradit a dojde až k cíli.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Mírně pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

HR - recruiter, Náborář

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud jsi silná osobnost, která se při komunikaci s kandidáty cítí jako ryba ve vodě, máš rád/a trochu adrenalinu a jsi silně motivovaný/á na výsledek jsi náš člověk. V takovém případě Tě nehledáme, v takovém případě Tě CHCEME....

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý z nás je jiný, avšak dohromady se setkal tým jedinečných osobností, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o..
Svoje služby realizujeme s přesvědčením, že aktivně přispíváme k naplnění přání, ambic a cílů našich klientů. Základem úspěchu a prosperity každé společnosti jsou především lidé.

Proto jsme toho názoru, že když zaměstnancům nevytvoříte podnětné a motivující místo pro práci, ani výsledek jejich práce nepřesáhne hranici výjimečnosti.

Chceme, aby naši zaměstnanci cítili z naší strany plnou podporu a byl jim nabídnut prostor pro vlastní rozvoj. Záleží nám na tom, aby překonávali sami sebe, vystoupili ze své zóny komfortu a nebáli se naplno se projevit. Podporujeme je, aby vystoupili ze svého stínu a vyjádřili tak nejen svůj názor, nýbrž i potřeby a nápady. Každý nápad je kouskem skládačky, který vytváří hmatatelný celek.

Chceme, aby každý zaměstnanec byl podnětným členem a součástí našeho týmu, nejen řadovým zaměstnancem. Každý názor a zpětná vazba jsou pro nás cennou informací, kterou se snažíme vyslechnout a patřičně s ní dále zacházet.
ID: 4331993  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc