Správný čas na získání práce? Pracuj jako operátor výroby ve společnosti, která je úspěšná!

MAXIN'S People Czech, s.r.o.

Místo práce
Břeclav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč hodina/čistá mzda + bonusy za přesčasy 20 Kč/hod. navíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš zajímavou a dobře placenou práci? My hledáme spolehlivého kolegu ve výrobě.
Pokud máš nějaké zkušenosti s výrobou je to pro Tebe velká výhoda, ale ne podmínka.

Popis pozice:
- budeš pracovat samostatně, nezávisle na někom jiném
- tvým úkolem bude navěšování kovových výrobků na stojany
- následně poslat stojan k dalšímu opracování
- zkontrolovat konečný výsledek tohoto procesu, zdali nevykazuje nějaké vady
- budeš si evidovat jednotlivé pracovní kroky a také zaznamenávat případné zmetky, které v průběhu zpracování mohou vzniknou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?
- stabilní práce
- mzda 130 Kč/hodina - čistá mzda + bonusy za přesčasy 20 Kč/hod. navíc
- ubytování zdarma
- máme pro tebe připraveno ubytování, které je zdarma a budete maximálně 2-3 na pokoji
- finančně Ti vypomůžeme formou týdenních záloh a máme pro Tebe připravenu bankovní kartu pro lepší dostupnost ke svým penězům
- dostupnost do práce je do 10 minút pěši chůzí

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co musiš umět?
- musíš umět počítat vždy se na stojan může dát jen určitý počet materiálu
- bezpodmínečně musíš dodržovat pracovní dobu - absence se netolerují
- dobře si zorganizovat práci abys byl co nejefektivnější

Základním předpokladem je, že jsi :
- dochvilný/á, spolehlivý/á
- máš zájem pracovat a vydělat si
- jsi manuálně zručný/á a máš "selský rozum" a nebojíš se ho používat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý z nás je jiný, avšak dohromady se setkal tým jedinečných osobností, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o..
Svoje služby realizujeme s přesvědčením, že aktivně přispíváme k naplnění přání, ambic a cílů našich klientů. Základem úspěchu a prosperity každé společnosti jsou především lidé.

Proto jsme toho názoru, že když zaměstnancům nevytvoříte podnětné a motivující místo pro práci, ani výsledek jejich práce nepřesáhne hranici výjimečnosti.

Chceme, aby naši zaměstnanci cítili z naší strany plnou podporu a byl jim nabídnut prostor pro vlastní rozvoj. Záleží nám na tom, aby překonávali sami sebe, vystoupili ze své zóny komfortu a nebáli se naplno se projevit. Podporujeme je, aby vystoupili ze svého stínu a vyjádřili tak nejen svůj názor, nýbrž i potřeby a nápady. Každý nápad je kouskem skládačky, který vytváří hmatatelný celek.

Chceme, aby každý zaměstnanec byl podnětným členem a součástí našeho týmu, nejen řadovým zaměstnancem. Každý názor a zpětná vazba jsou pro nás cennou informací, kterou se snažíme vyslechnout a patřičně s ní dále zacházet.
ID: 4340637  Datum zveřejnění: 27.5.2022