Hledáme šikovné operátory/ky do moderní výroby automotive ve Velké Bíteší.

MAXIN'S People Czech, s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte změnu, ale nevíte, kde začít? Pracovat ve stabilní, rozvíjející se společnosti se vyplatí. Najímáme pracovité a spolehlivé lidi, kteří rádi pracují a nebojí se výzev.

Co přesně u nás budete dělat:

Operátoři výroby se u nás střídají na několika pracovištích, a proto je pro ně práce různorodá a nestereotypní. Práce v nepřetržitém provozu znamená více volných dní.

A jaké jsou hlavní pracovní činnosti?
- montážní práce – kompletace plastových dílů
- kontrola kvality dílů
- balení výrobků dle předpisu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda a odměny:
- mzda od 21 000 Kč/mes.
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- uděláme si na Vás čas a dobře Vás zaučíme
- výplata Vám přistane vždy včas na účtu
- 13. mzda vyplácená v prosinci
- 14. mzda - letní bonus vyplácený v červenci
- výkonnostní bonusy 25 - 35%
- nástupní bonus 30 000 Kč
- týden dovolené navíc
- široká nabídka benefitů dle vlastního výběru - tzv. cafeterie - odměny k narozeninám, pracovním výročím a další bonusy
- možnost přesčasů, které výrazně navýší měsíční mzdu
- dotované stravné (obědy za 39 Kč) - výběr z 5 jídel, nová jídelna, doplňkový prodej
- příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč, podle toho, jak to k nám máte daleko nebo:
- firemní svozové autobusy ze 3 směrů - Ivančice, Třebíč, Bystřice nad Pernštejnem
- odměna na doporučení dalšího zaměstnance- až 40 000 Kč
- volat s námi můžete za „kačku“, máme totiž zvýhodněné tarify
- akce pro zaměstnance a další benefity

Žádná pásová výroba. Práce je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.
Nabízíme Vám práci ve stabilním a přátelském kolektivu kmenových zaměstnanců a důkladné zapracování na pozici. Samozřejmostí je také možnost kariérního růstu.

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Měli by jste být ve své práci:
- manuálně zručný
- zodpovědný
- dochvilný a spolehlivý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý z nás je jiný, avšak dohromady se setkal tým jedinečných osobností, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o..
Svoje služby realizujeme s přesvědčením, že aktivně přispíváme k naplnění přání, ambic a cílů našich klientů. Základem úspěchu a prosperity každé společnosti jsou především lidé.

Proto jsme toho názoru, že když zaměstnancům nevytvoříte podnětné a motivující místo pro práci, ani výsledek jejich práce nepřesáhne hranici výjimečnosti.

Chceme, aby naši zaměstnanci cítili z naší strany plnou podporu a byl jim nabídnut prostor pro vlastní rozvoj. Záleží nám na tom, aby překonávali sami sebe, vystoupili ze své zóny komfortu a nebáli se naplno se projevit. Podporujeme je, aby vystoupili ze svého stínu a vyjádřili tak nejen svůj názor, nýbrž i potřeby a nápady. Každý nápad je kouskem skládačky, který vytváří hmatatelný celek.

Chceme, aby každý zaměstnanec byl podnětným členem a součástí našeho týmu, nejen řadovým zaměstnancem. Každý názor a zpětná vazba jsou pro nás cennou informací, kterou se snažíme vyslechnout a patřičně s ní dále zacházet.
ID: 4362000  Datum zveřejnění: 22.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc