Nenechte si ujít tuto pracovní příležitost operátora ve výrobě na plný úvazek

MAXIN'S People Czech, s.r.o.

Místo práce
Velká Bíteš, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte změnu, ale nevíte, kde začít? Pracovat ve stabilní, rozvíjející se společnosti se vyplatí. Najímáme pracovité a spolehlivé lidi, kteří rádi pracují a nebojí se výzev.

Co přesně u nás budete dělat:

Operátoři výroby se u nás střídají na několika pracovištích, a proto je pro ně práce různorodá a nestereotypní. Práce v nepřetržitém provozu znamená více volných dní.

A jaké jsou hlavní pracovní činnosti?
- montážní práce – kompletace plastových dílů
- kontrola kvality dílů
- balení výrobků dle předpisu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda a odměny:
- mzda od 21 000 Kč/mes.
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- uděláme si na Vás čas a dobře Vás zaučíme
- výplata Vám přistane vždy včas na účtu
- 13. mzda vyplácená v prosinci
- 14. mzda - letní bonus vyplácený v červenci
- výkonnostní bonusy 25 - 35%
- nástupní bonus 30 000 Kč
- týden dovolené navíc
- široká nabídka benefitů dle vlastního výběru - tzv. cafeterie - odměny k narozeninám, pracovním výročím a další bonusy
- možnost přesčasů, které výrazně navýší měsíční mzdu
- dotované stravné (obědy za 39 Kč) - výběr z 5 jídel, nová jídelna, doplňkový prodej
- příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč, podle toho, jak to k nám máte daleko nebo:
- firemní svozové autobusy ze 3 směrů - Ivančice, Třebíč, Bystřice nad Pernštejnem
- odměna na doporučení dalšího zaměstnance- až 40 000 Kč
- volat s námi můžete za „kačku“, máme totiž zvýhodněné tarify
- akce pro zaměstnance a další benefity

Žádná pásová výroba. Práce je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.
Nabízíme Vám práci ve stabilním a přátelském kolektivu kmenových zaměstnanců a důkladné zapracování na pozici. Samozřejmostí je také možnost kariérního růstu.

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Měli by jste být ve své práci:
- manuálně zručný
- zodpovědný
- dochvilný a spolehlivý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý z nás je jiný, avšak dohromady se setkal tým jedinečných osobností, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o..
Svoje služby realizujeme s přesvědčením, že aktivně přispíváme k naplnění přání, ambic a cílů našich klientů. Základem úspěchu a prosperity každé společnosti jsou především lidé.

Proto jsme toho názoru, že když zaměstnancům nevytvoříte podnětné a motivující místo pro práci, ani výsledek jejich práce nepřesáhne hranici výjimečnosti.

Chceme, aby naši zaměstnanci cítili z naší strany plnou podporu a byl jim nabídnut prostor pro vlastní rozvoj. Záleží nám na tom, aby překonávali sami sebe, vystoupili ze své zóny komfortu a nebáli se naplno se projevit. Podporujeme je, aby vystoupili ze svého stínu a vyjádřili tak nejen svůj názor, nýbrž i potřeby a nápady. Každý nápad je kouskem skládačky, který vytváří hmatatelný celek.

Chceme, aby každý zaměstnanec byl podnětným členem a součástí našeho týmu, nejen řadovým zaměstnancem. Každý názor a zpětná vazba jsou pro nás cennou informací, kterou se snažíme vyslechnout a patřičně s ní dále zacházet.
ID: 4376216  Datum zveřejnění: 8.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc