Kontrolor kvality

MAXIN’S Group, s. r. o.

Místo práce
Prostějov, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
210 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zájem pracovat ve významné společnosti? Pokud ano, možná jsi to právě ty, koho hledáme k nám do společnosti.

Co bude tvým úkolem?
- odpovědnost za kontrolu, zda jsou všechny části v balení správné a odpovídají štítku popsanému ve vzorku
- zkontrolovat všechny kusy v balení
- vložit štítek o kontrole do kapsy pro etikety
- v případě alternativního balení se štítek nalepí vedle etiekty z výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme?
- mzdu 210 Kč v hrubém
- perspektivní práci, která není fyzicky náročná a v příjemném prostředí bez rizik
- skvělý tým kolegů

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měl/a umět?
- jsi manuálně zručný/á
- spolehlivý/á a odpovědný/á
- máš zájem pracovat a vydělat si

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý z nás je jiný, avšak dohromady se setkal tým jedinečných osobností, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o..
Svoje služby realizujeme s přesvědčením, že aktivně přispíváme k naplnění přání, ambic a cílů našich klientů. Základem úspěchu a prosperity každé společnosti jsou především lidé.

Proto jsme toho názoru, že když zaměstnancům nevytvoříte podnětné a motivující místo pro práci, ani výsledek jejich práce nepřesáhne hranici výjimečnosti.

Chceme, aby naši zaměstnanci cítili z naší strany plnou podporu a byl jim nabídnut prostor pro vlastní rozvoj. Záleží nám na tom, aby překonávali sami sebe, vystoupili ze své zóny komfortu a nebáli se naplno se projevit. Podporujeme je, aby vystoupili ze svého stínu a vyjádřili tak nejen svůj názor, nýbrž i potřeby a nápady. Každý nápad je kouskem skládačky, který vytváří hmatatelný celek.

Chceme, aby každý zaměstnanec byl podnětným členem a součástí našeho týmu, nejen řadovým zaměstnancem. Každý názor a zpětná vazba jsou pro nás cennou informací, kterou se snažíme vyslechnout a patřičně s ní dále zacházet.
ID: 4429949  Datum zveřejnění: 21.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 210 Kč/hod.