Elektro Projektant / Konštruktér

MB idea SK, s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacMesačná hrubá mzda s odmenou až do výšky 1700€, kde 1500€ je nástupná hrubá mzda s možnosťou pravidelných mesačných odmien do výšky 200€ - závisí od výkonu a efektívnosti práce, mesačnú odmenu je možné získať už aj v priebehu skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektro projekčné a konštrukčné práce sú realizované v oblasti koľajovej techniky a v oblasti leteckého priemyslu, prevažne pre zahraničných zákazníkov. Tvorba / modifikácia elektrických schém, návrh elektrických zväzkov, výpočet el. životnosti/spoľahlivosti. (Nejedná sa o personálny prenájom).

Firma má zavedenú pružnú pracovnú dobu s možnosťou výkonu práce medzi 7:00 až 21:00 hodinou.
Interné školenia, doškolenie potrebného know-how.

Informácie o výberovom konaní

Smarteam alebo Teamcenter výhoda.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné strojárstvo, koľajový priemysel, letecký priemysel

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

CATIA V5R20 - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
Elektro software - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technická gramotnosť
tímová práca

Sme spoločnosť so skúsenosťami z projektov v koľajovom priemysle, leteckom priemysle a z projektov pre všeobecný strojársky priemysel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4416997  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac