Telefónny operátor so Slovenštinou - zákaznícka linka, Praha

mBank S.A., organizační složka

Miesto práce
Sokolovská 668/136d, 186 00 Praha 8 - Karlín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto)
18 000 Kč - 36 000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pekný deň,
volám sa Nikol a som supervízorka tímu slovenskej mLinky. Do nášho tímu si hľadáme pohodového kolegu.
Máme radi výzvy, otvorenú komunikáciu, proaktivitu a rešpektujeme sa navzájom. Ak si naladený/á tak isto, čítaj ďalej a radi Ťa uvítame v našom tíme.

Aká práca Ťa u nás čaká?

*budeš komunikovať s klientmi slovenskej mBank – telefonicky, e-mailom alebo na sociálnych sieťach
*budeš im ponúkať naše dodatočné produkty v súlade s našou stratégiou
*budeš vykonávať štandardnú bankovú agendu – objednávanie kariet alebo ich blokovanie, realizácia prevodov, zadávanie iných požiadaviek do systému banky

Čo očakávame my od Teba?

*ukončil si minimálne strednú školu s maturitou
*príjemný prejav a skvelé ovládanie slovenčiny nie je pre Teba problém
*ťah na bránu, tímového ducha a snahu dosahovať stanovené ciele, svoje ako aj celého tímu
*ak sa vieš dohovoriť aj v angličtine, je to pre Teba len plus
*predchádzajúce skúsenosti s prácou na call centre sú tiež výhodou
*čistý register trestov je samozrejmosťou

Čo Ti môžeme ponúknuť?

*zajímavú a tvorivú prácu v dynamickej banke novej generácie
*možnosť sebarealizácie a osobného rastu s veľkým priestorom pre profesijnú realizáciu
*příjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
*zaujímavé finančné ohodnotenie a zamestnanecké benefity
* priemerný plat 25 000 kč hrubého

Kde a ako pracujeme?

*v modernom a krásnom prostredí komplexu Futurama v Prahe (stanica metra Invalidovna)
*naše kancelárie sú v štýle open-space, který je však členitý a zaisťuje prehľad aj súkromie

Kedy môžeme spoločne začať?

*čím skôr, tým lepšie ( obvykle však 1. alebo 15. deň v mesiaci)

bonusy/prémie, provize z prodeje, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost studijního volna

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

mBank do České republiky přišla v listopadu 2007. Jako první banka zákazníkům přinesla zcela nový samoobslužný model, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Zákazníci obsluhují svůj účet přes internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky slouží hlavně jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky.
Tento model nám umožnil nabídnout zákazníkům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma. mBank tak přístupem ke svým zákazníkům způsobila v bankovním sektoru skutečnou revoluci a v současné době se mBank s více než půl milionem zákazníků řadí mezi nejvýznamnější české banky.
Nová platforma internet bankingu, kterou jsme zavedli na začátku roku 2014, dokázala, že pro klienta nepřináší jen cenové výhody, ale pomáhá mu zvyšovat a udržovat si úroveň „finančního sebevědomí“ neboli schopnosti řídit své vlastní finance.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Sokolovská 668/136d
186 00 Praha 8 - Karlín

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Fafková
E-mail: poslať životopis