Zákaznický servis - start kariéry v bance

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sníš o profesní dráze v bance? Ale brzdí Tě obava nebo zamítavé postoje kvůli vzdělání nebo nedostatečné praxi? Nabízíme skvělou příležitost poznat, jak moderní banka funguje a stát se profíkem, a to přímo na centrále. Lidem s chutí a potenciálem vytváříme prostor pro další rozvoj.

Jak na to?
Pošli nám o sobě pár informací v CV a kratičkém motivačním vzkazu. Rádi zavoláme a ještě raději se s Tebou potkáme v našich prostorách v kancelářském komplexu Futurama hned u metra "B" Invalidovna.

O čem spolu budeme mluvit?
*o mBance zevnitř i navenek
Jsme tým, který funguje v duchu hodnot spolupráce a podpory, stavíme na jednoduchosti, empatii a mobilitě. Naše služby jsou založené na technologiích a aplikacích, které umožňují lidem snadnou a okamžitou dostupnost produktů i financí. Naši klienti jsou zvyklí řešit své potřeby "on-line", šetří tak čas a energii, které by museli vynaložit k návštěvě pobočky.

*o vzdělání, zkušenostech a hlavně Tvých plánech a očekávání
Pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).

*o pracovní příležitosti
na pozici servisního bankéře, který prostřednictvím telefonu, emailu a sociálních sítí řeší aktuální požadavky klienta a vč. aktivních operací v bankovních systémech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A o čem se ještě dozvíš?
*o důkladném zaškolení v začátcích spolupráce
které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů.

*o přidané hodnotě pro naše "m"lidi"
vedle jistoty pracovní smlouvy také o benefitech (vždy je fajn mít něco navíc), otevřené firemní kultuře a mezinárodním prostředí, časové flexibilitě, kariérním rozvoji a zdravém životním stylu zaměstnanců - projektu, který jsme rozjeli a do nějž se může zapojit každý, kdo má chuť.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je už od vstupu na CZ/SK trh v roce 2007 synonymem pro MOBILITU a INOVACI v bankovnictví. Nezůstáváme stát, naší misí je přicházet s novinkami v produktech, internetovém bankovnictví i mobilní aplikaci, které podporují nezávislost, ale též finanční odpovědnost lidí. Ctíme pravidlo jednoduchosti a srozumitelnosti, díky nimž roste důvěra (nejen) našich klientů. Život je neustále v pohybu a my s ním!
mBank je také hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople - už jsou nás přes čtyři stovky! Vytváříme prostředí, kde je radost pracovat, naše firemní kultura je naším největším benefitem.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

mBank S.A., organizační složka
Pernerova 691/42
186 00 Praha 8 - Karlín
http://mbank.cz/kariera
ID: 3404036   Datum zveřejnění: 28.10.2018