25 000 - 35 000 CZK

Štart kariéry v banke - Operátor / ka zákazníckeho servisu

mBank S.A., organizační složka

Miesto práce
Sokolovská, Praha 8-Invalidovna, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každodenná komunikácia so slovenskými klientmi po telefóne, cez mail a sociálne siete (v budúcnosti iba slovenským klientom)
· Riešenia klientskych požiadaviek a poskytovanie perfektných servisných služieb pre klientov, ktorí volajú na naše kontaktné centrum
· Zodpovedať rôzne otázky ku všetkým produktom, ktoré mBank ponúka a riešenie prípadných reklamácií či nezrovnalostí
· Ďalej Ťa čakajú administratívne činnosti súvisiace so zadávaním dát do systému (napr. Žiadosti klientov o založenie účtu, pôžičky, kreditné karty, poistenie ....), Administrácia údajov klienta v bankových systémoch a práca s internými IT systémami

· Istotu stabilného zamestnávateľa
· Moderné kancelárie 5 min chôdze od metra
· Intenzívny školiaci program pre nováčikov
· Neformálnu pracovnú atmosféru a skvelý kolektív
· Príjemný plat a veľa benefitov k tomu
· Kariérny rozvoj
· Nadriadeného, ktorý sa naozaj stará
· Skvelý tím kolegov
· 5 týždňov dovolenky, sickdays, kafetéria, stravné lístky a mnoho ďalšieho

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala pošli nám svoj životopis s krátkym motivačným listom. Ak nemáš skúsenosti / prax - nevadí, všetko Ťa radi naučíme. Starostlivo vyhodnotíme všetky odpovede a pokiaľ sa naše vízie budú zhodovať, radi si s Tebou dohodneme osobné stretnutie u nás na centrále.
Tešíme sa na všetky reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

bankovnictví

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

· SŠ vzdelanie
· Perfektné ovládanie slovenčiny (komunikatívna znalosť angličtiny výhodou)
· Priateľskú a proklientsky orientovanú osobnosť, ktorá dokáže klientovi porozumieť a rada mu pomôže
· Jasný, zrozumiteľný a príjemný hovorený prejav
· Samostatnosť, odolnosť voči stresu a trpezlivosť
· Človeka, ktorý rád a dobre komunikuje s ľuďmi
· Užívateľskú znalosť práce na PC (MS Office)

Sme mBank - "m" v našej značke znamená mobilitu. Sme mladá inovatívna banka. Na českom a slovenskom trhu si svoju pozíciu už od založenia v roku 2007 stále vylepšujeme, a to hlavne vďaka moderným, zrozumiteľným produktom a dobrým zákazníckym skúsenostiam. Naším poslaním je vymýšľať a realizovať zmeny, ktoré zlepšia klientom bankovanie. Život je neustále v pohybe a my s ním.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pernerova 691/42
186 00 Praha 8 - Karlín

Kontakt

ID: 3637444   Datum zveřejnění: 5.4.2019