Štart kariéry v banke - Operátor / ka zákazníckeho servisu

mBank S.A., organizační složka

Miesto práce
Sokolovská, Praha 8-Invalidovna, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15. 9. 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 25 000 Kč/mesiacmzda je uvededená pri nástupe na HPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Krásny deň z mBank,
Baví Ťa telefonovanie a rád / a pomáhaš ľuďom? Čo tak pridať sa k nám na kontaktné centrum a byť podporou našim stálym klientom. Prostredníctvom telefónu, e-mailu a po novom aj chatu, klientom odpovedáme na ich otázky spojené s bankovníctvom. Je to práca síce náročná, ale zato rôznorodá a človek sa hneď tak nenudí.

Čo Ťa s nami v novej pozícii čaká?
- poradenstvo, servis a pomoc s konkrétnymi krokmi pri využívaní našich produktov - po telefóne, cez mail a sociálne siete
- Prevádzková doba mLinky je: Po - Pi 8:00 - 21:00 hod. SO + NE, 10:00 - 18:30 hod.
- nejedná sa o aktívnu linku

- vedľa istoty pracovnej zmluvy tiež škálu benefitov (vždy je fajn mať niečo navyše), otvorená firemná kultúra, časová flexibilita, kariérny rozvoj a rôzne projekty, do ktorých sa môžeš zapojiť!
- dôkladné 6 týždenné zaškolenie, ktoré zahŕňa prezenčné školenia, praktický tréning a postupnú adaptáciu na samostatnú prácu s podporou supervízora, trénerov a skúsenejších kolegov. Samozrejme si ale navzájom pomáhame aj po zaškolení.
- Práca v call centre je občas náročná, rovnako ako každá iná práca. My ale vieme, ako proti stresu bojovať. Od stolného futbalu na pracovisku, cez chutné desiaty až po spoločné akcie treba nad "zlatistým mokom s bohatou penou" :-)

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala pošli nám svoj životopis s krátkym motivačným listom. Ak nemáš skúsenosti / prax - nevadí, všetko Ťa radi naučíme. Starostlivo vyhodnotíme všetky odpovede a pokiaľ sa naše vízie budú zhodovať, radi si s Tebou dohodneme osobné stretnutie u nás na centrále.
Tešíme sa na všetky reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

bankovnictví

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pre nás je podstatná maturita, komunikačné zručnosti, vidieť zmysel v porozumení a pomôcť klientovi, profesionalita, bežná užívateľská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez tej sa to nezaobíde).

Staň sa súčasťou nášho kontaktného centra, ktoré vybavuje požiadavky stálych klientov a pomáha im riešiť ich potreby. Sme tím, ktorý sa riadi hodnotami spolupráce a podpory, stavia na jednoduchosti, empatii a mobilite.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3637444  Datum zveřejnění: 24.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/mesiac