Podpora týmu Solution & Performace_business reporting

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Pernerova 691/42, Praha 8-Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaké úkoly jsme si pro Tebe připravili...
*samostatná příprava pravidelných obchodních reportů - prodej jednotlivých produktů, monitoring prodejních kanálů, plánů atd
*vyřizování ad hoc požadavků na nejrůznější data (přímo z databáze s využitím SQL) s jakoukoli bankovní/produktovou tématikou
*zjednodušování a automatizace pravidelně generovaných reportů z různých oblastí prostřednictvím nástroje PowerBI

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ač brigádník, v mBank se budeš cítit jako zaměstnanec...
Nabízíme:
*zapracování
*dovolenou
*stravenky
*Multisportku
*zdravé snídaně
*a všechny výhody, které přináší naše skvělá firemní kultura - otevřenost, spolupráce, neformální komunikace i oblékání, možnost učit se od zkušených kolegů, zapojovat se do projektů a profesně růst

Informace o náboru

Dlouhodobá spolupráce na DPČ, možný profesní růst

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SQL - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by Ti nemělo chybět...
*znalost SQL podmínkou (pro Oracle SQL Developer)
*výborná znalost MS Excel
*proaktivní přístup
*důslednost a pečlivost
*orientace na výsledek
*zkušenosti s reportingem výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3680281  Datum zveřejnění: 28.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 36 000 Kč/měsíc