CRM Specialista/tka

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Pernerova, Karlín, Praha 8, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,

jmenuji se Tereza a v mBank vedu tým Campaign management & Customer insight. Ve spolupráci s ostatními odděleními napříč bankou hledáme cesty, jak klientům nabízet ty správné produkty ve správný čas.

JAKÁ PRÁCE TĚ U NÁS ČEKÁ?
• Příprava, nastavení a exekuce nových kampaní, správa stávajících
• Definice a výběr cílových skupin
• Vyhodnocování a revize kampaní
• Zapojení do kreativní přípravy kampaní
• Účast na rozvojových projektech napříč bankou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Otevřenou firemní kulturu a neformální prostředí v mladém týmu
• Moderní pracovní prostředí nové budovy Butterfly v Karlíně
• Možnost osobního růstu a velký prostor pro profesní realizaci
• Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity (Cafeterie/MultiSport)
• Časovou flexibilitu
• 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, možnost home office

Informace o náboru

Těšíme se na reakce a na případné osobní setkání!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

bankovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SQL - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolské či středoškolské vzdělání s praxí (2 roky)
• Dobrá znalost a orientace MS Office, především MS Excel,
• Základní znalost SQL
• AJ na komunikativní úrovni
• Ochotu učit se novým věcem
• Otevřenost novým technologiím
• Samostatnost a proaktivní přístup
• Spolehlivost, důslednost a zodpovědnost
• Komunikační schopnosti a týmovou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3738468  Datum zveřejnění: 13.8.2019