Špecialista predaja našich bankových produktov

mBank S.A., organizační složka

Miesto práce
Sokolovská, Karlín, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
30 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou ambíciou je stať sa najlepším kontaktným centrom na trhu (ako v servise tak i v predaji). Do našej skvelej partie hľadáme nových nadšencov, ktorí nám pomôžu túto ambíciu naplniť a realizovať. Pokiaľ máš skúsenosť s obchodovaním cez telefón a chceš začať kariéru v bankovníctve, ďalej sa rozvíjať a získať dôležité skúsenosti, čítaj ďalej.

Náš kolega na pozícii telefonického bankára pomáha našim klientom riešiť financie tak, aby si mohli splniť ich sny a priania.

*aktívny predaj produktov klientom mBank
*poradenstvo existujúcim klientom s ich produktovým portfóliom
*riešenie požiadaviek klienta ,,na mieru“
*spolupráca pri nastavovaní nových projektov a systémov banky

*istotu pracovnej zmluvy so všetkými benefitmi(napr. Narodeninový deň ,Kafetéria, chutné stredy, stolný futbal a ďalšie)
*moderné, novo zrekonštruované, svetlé priestory 5min od centra (Invalidovňa)
*kvalitné a dobre predajné produkty, ktoré sú pravidelne oceňované verejnosťou
*ambiciózne ale dosiahnuteľné ciele – nadštandardné motivačné bonusy
*v prípade relokácie zo Slovenska Ti ponúkame firemný byt v priebehu adaptácie (1 - 3 mesiacov, aby Tvoje presťahovanie malo hladký priebeh)
*kvalitné zaškolenie a podpora skúsenejších kolegov a supervízora
*skvelý tím a mimopracovné aktivity

Pošli nám svoje CV a krátky motivačný odkaz. Moc radi Ti zavoláme a ešte radšej sa s Tebou stretneme v našich priestoroch v kancelárskom komplexe Futurama, blízko zastávky metra ,,B“-Invalidovňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

bankovnictví

*minimálne stredoškolské vzdelanie, maturitná skúška je nutnosť
*výborná znalosť českého jazyka (rodný jazyk)
*výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
*skúsenosti s predajom (telefonickým výhodou)
*ochota a schopnosť rýchlo sa učiť
*pozitívny prístup
*človeka, ktorý má rád výzvy a ,,nie“ ho nevyvedie z miery

Staň sa súčasťou nášho kontaktného centra, ktoré vybavuje požiadavky stálych klientov a pomáha im riešiť ich potreby. Sme tím, ktorý sa riadi hodnotami spolupráce a podpory, stavia na jednoduchosti, empatii a mobilite.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3883879  Datum zveřejnění: 3.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac