Specialista týmu retencí - hypotéky - poloviční úvazek

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Pernerova 691/42, Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
15.10.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 10 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Krásný den z mBank!
Hledáš novou výzvu? Uvítáš větší flexibilitu ke sladění profesního a osobního života ve formě zkráceného pracovního úvazku? Baví tě telefonní kontakt?
3X ano? Pak se přidej do našeho nového retenčního týmu a buď podporou našim stálým klientům. Prostřednictvím telefonu a částečně e-mailu vyjednáváme s klienty nové fixační období u jejich hypotečních úvěrů a řešíme nabídky v rámci kampaní.

Co přesně to znamená?
péče o klientský kmen mBank v segmentu hypoték
navázání intenzivního vztahu s klientem a komunikace o dalších možnostech v rámci jeho hypotéčního úvěru
snižování odlivu hypotečních úvěrů před a ke konci fixace
spolupráce na přípravě kampaní, komunikace s klienty o kampaních, hodnocení jejich úspěšnosti a zvyšování retence

Zaměstnanecké výhody, benefity

A na co se v mBank můžeš těšit?
na prostředí moderní, mobilní banky a neformální, přátelskou atmosféru
spoustu benefitů - i přes koronakrizi v péči o své zaměstnance nepolevujeme
flexibilitu v organizaci pracovního času a úkolů, možnost home office
příjemné pracovní prostředí - open space s parádní kuchyňkou a spoustou míst pro koncentraci
a v neposlední řadě super kolegy a bezva šéfku

Informace o náboru

Jdeš do toho s námi?
Pošli CV a krátký motivační vzkaz s informací o možném termínu nástupu. Těšíme se na viděnou, prozatím on-line, na Skypu. A mezi tím třeba mrkni na https://mbank.jobs.cz/proc-k-nam/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

bankovnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si svého nového kolegu představujeme?
jako SŠ/VŠ se zkušeností z call centra a/nebo s kratší praxí v oblasti hypotéčních produktů
držitele Certifikace ČNB podle zákona 257/2016 Sb. (bydlení)
s excelentními komunikačními dovednostmi a silnou orientací na klienta
pro níž/něhož je obchod přirozeností
Samozřejmostí je znalost práce na PC, resp. znalost MS office na uživatelské bázi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3946090  Datum zveřejnění: 24.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 10 000 Kč/měsíc