Predajný špecialista bankových produktov

mBank S.A., organizační složka

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
20 000 - 40 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Predávame bankové produkty po telefóne iba klientom mBank (budeš predávať iba slovensky hovoriacim klientom)
* Pomáhame klientom nájsť spôsob, ako najefektívnejšie investovať a zhodnotiť svoje peniaze
* Spýtame sa najskôr, čo je pre klienta dôležité a nájdeme vhodnú kombináciu produktov, aby si mohli splniť svoje sny
* Radíme klientom, ako dokončiť žiadosť o úverové produkty, tak aby mali peniaze, čo najrýchlejšie k dispozícii
* Vieme pre klienta dohľadať rýchlo relevantné informácie, o ktoré nás žiada
* Zapájame sa aj do obchodných projektov v rámci mBank

* Moderné pracovné prostredie v mestskej časti Karlín
* Pomoc a podporu od supervízorov a trénerského tímu nielen počas zaškolenia, ale kedykoľvek ju budeš potrebovať
* Nechválim len slovne. Kvalitu Tvoje práce oceníme bonusmi z predajov nad rámec základnej mzdy
* Ponúkame možnosť práce na plný aj skrátený úväzok
* Po zaškolení pracujeme z Home Office
* Z benefitov ponúkame (stravné lístky, 3 dni sick days, voľno v deň tvojich narodenín, 5 týždňov dovolenky, cafeteria, zvýhodnené bankové produkty a ďalšie)

Ak sme ťa zaujali, nie je nič jednoduchšie, než sa nám ozvať a Tvoja
bankové kariéra môže začať.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

* Obchodník, ktorý má skúsenosť s predajom po telefóne, vie počúvať a pochopiť potreby klienta
* Predajca s dobrou náladou, prirodzenou komunikáciou a s rokovacími zručnosťami
* Empatická osobnosť, s chuťou predávať po telefóne a proaktívnym prístupom
* Samostatný a spoľahlivý človek, ktorý ocení, že po zapracovaní môže pracovať na Home Office
* Pokiaľ máš skúsenosti v bankovníctve sú pre teba výhodou, ale nie podmienkou
* Podmienkou je plynulá slovenčina a dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou

Staň sa súčasťou nášho kontaktného centra, ktoré vybavuje požiadavky stálych klientov a pomáha im riešiť ich potreby. Sme tím, ktorý sa riadi hodnotami spolupráce a podpory, stavia na jednoduchosti, empatii a mobilite.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4049396  Datum zveřejnění: 2.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/mesiac