Parťák našich klientov - Špecialista kontaktného centra

mBank S.A., organizační složka

Pernerova, Karlín, Česko, Praha (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
29 000 - 58 000 Kč/mesiacKoľko si u nás môžeš zarobiť? Nástupná fixná mzda je 29 000 Kč / mesačne Keď sa Ti bude dariť, môžeš každý mesiac získať kvalitatívny bonus až 3 000 Kč Svoju mzdu môžeš výrazne ovplyvniť aj veľmi atraktívnym predajným bonusom! Aj nováčikovia si tak bežne prilepšia v priemere o ďalších 7 000 Kč mesačne Po prvom roku Ti fixnú mzdu navýšime Pokiaľ sa ti bude naozaj dariť, dostaneš príležitosť seniorskej skúšky a môžeš si tak navýšiť svoju fixnú mzdu ešte viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj
V práci trávime až ⅓ nášho života a to nie je málo. Chceme sa do práce tešiť a preto si zakladáme na dobrých vzťahoch, pohodovej a priateľskej atmosfére. Je pre nás tiež dôležitý work-life balance a adekvátne ocenenie a benefity.

V mBank máme miesto pre všetkých, ktorí chcú robiť zmysluplnú prácu.

Nezáleží nám na tom, či si čerstvý absolvent, nováčik v bankovníctve alebo už máš skúsenosti. Všetko Ťa radi naučíme, ukážeme a zasvätíme Ťa.

Čo u nás budeš robiť?
Budeš našim klientom k dispozícii na telefóne, e-maile, chate a sociálnch sieťach
Klientov vypočuješ a ochotne im pomôžeš vyriešiť ich situáciu
S klientmi budeš riešit ich finančnú situáciu - poradíš im, ponúkneš vhodné produkty priamo pre nich
Budeš zadávať informácie do našich interných systémov
Neboj, nečekajú Ťa žiadne cold cally ani volacie skripty. Budú Ťa kontaktovať klienti, ktorí potrebujú radu, pomoc či asistenciu.

Čo by Ťa ešte mohlo zaujímať
Vo všedné dni pracujeme 8:00 - 20:00, a víkendy 8:00 - 17:30
Zmeny majú 8,5 h. Pracujeme maximálne 5 dní po sebe
Po práci počas víkendu máme v týždni voľno. Väčšinou vychádza práca na 2 víkendové dni mesačne
Všetko Ťa naučíme, k dispozícii budeš mať svojho supervízora a tím trénerov

Prečo sa Ti bude v mBank páčiť?
Máme krásne kancelárie v Karlíně a neformálnu atmosféru, nie sme iba kolegovia
Priestor pre rozvoj a vzdelávanie v odbore, budeš mať podporu kolegov, supervízorov a trénerov
Keď sa u nás zabýváš, je možný čiastočný home office
5 týždňov dovolenky + 3 sick days + 1 narodeninový deň na oslavu
Cafeteria v hodnote 12 000 Kč ročne – odmenu si vyberieš podľa vkusu
Prispejeme Ti na dobrý obed 130 Kč
Dáme Ti Multisport kartu , aby sme podporili Tvoje zdravie + môžeš využiť očkovanie proti chrípke
Dostaneš služobný telefón aj na súkromné účely
Máme zľavy na firmené produkty a nákup u partnerov vrátane výhodnej mobilnej tarify aj pre Tvoju rodinu
Organizujeme motivačné súťaže s odmenami, firemné akcie
Za odporučenie nového kolegu Ťa radi odmeníme

Daj nám o sebe vedieť, ozveme sa Ti a preberieme s Tebou všetky detaily a ďalší postup.

Tešíme sa na Teba!
Tím mBank

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Budeme si rozumieť keď:
Je radosť sa Ti dovolať - vystupuješ príjemne a profesionálne
Komunikuješ v slovenskom jazyku na úrovni - v písomnom aj hovorenom prejave
Neberieš si nič osobne a dokážeš sa povzniesť nad negatívne emócie klientov
Máš chuť učiť sa a zlepšovat svoje predajné zručnosti
K práci a k životu pristupuješ pozitívne

Staň sa súčasťou nášho kontaktného centra, ktoré vybavuje požiadavky stálych klientov a pomáha im riešiť ich potreby. Sme tím, ktorý sa riadi hodnotami spolupráce a podpory, stavia na jednoduchosti, empatii a mobilite.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4447732  Datum zveřejnění: 1.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/mesiac