Údržba hydrauliky - skvělá kariérní příležitost!

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Štětí, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MONDI Štětí, náš významný klient, úspěšná mezinárodní papírenská společnost v Ústeckém kraji, hledá zkušeného kandidáta do oddělení údržby hydrauliky a pneumatiky. Pokud se chcete posunout z pozice údržbáře a vést externí tým servisních techniků, nebo pokud už jste pod sebou nějaké lidi měl/a, je toto pro Vás skvělá příležitost se posunout v kariéře dál.

Koho hledáme?
- Znáte problematiku hydraulických a pneumatických systémů ve výrobě
- Anglicky se alespoň základně domluvíte – kvůli čtení technické dokumentace, dorozumění se s kolegy
- Zkušenost s koordinací týmu je velkou výhodou
- Jste komunikativní, flexibilní, organizačně schopný/á, spolehlivý/á

Co Vás čeká v nové práci?
- Analyzování a optimalizace stávajícího stavu údržby hydraulických a pneumatických systémů
- Zjišťování příčin poruchovosti a nastavení plánu preventivní údržby
- Navrhování možných zlepšení systémů
- Koordinování externího dodavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?
- Možnost posunout se z klasické „manuální“ pozice k zajímavým projektům
- Možnost profesního růstu v rámci firmy, možnost stát se top expertem v dané oblasti
- Relokační příspěvek, příspěvek na dopravu
- Denní využití anglického jazyka – mezinárodní prostředí
- Přátelské prostředí, možnost věci ovlivnit, být obklopen profesně zajímavými lidmi z celého světa
- Sick-days, mobilní telefon, notebook, příspěvky na dovolenou, penzijní / životní pojištění
- Flexibilní začátek / konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy a školení, příspěvky na sport / kulturu / volný čas

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Velká mezinárodní výrobní firma působící v oboru papírenství - MONDI Štětí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3746293  Datum zveřejnění: 23.8.2019